LEGO prezentuje tort z klocków z okazji 200. urodzin Louisa Vuittona

LEGO prezentuje tort z klocków z okazji 200. urodzin Louisa Vuittona

Dom mody Louis Vuitton poprosił markę LEGO o zbudowanie „majestatycznego urodzinowego tortu” na cześć swojego założyciela. Konstrukcja składająca się z 31 700 klocków została zamknięta w klasycznym kuferku z logo LV.

W centralnej części tortu znajduje się imię i podobizna założyciela marki Louis Vuitton, a całość została ozdobiona małymi, kolorowymi kwiatkami LEGO. Na torcie nie zabrakło oczywiście urodzinowych świeczek wokół cyferek tworzących jubileuszową dwusetkę.

Tort na cześć Louisa Vuittona można rozebrać na części i przechowywać w specjalnych szufladkach umieszczonych u podstawy konstrukcji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez LEGO (@lego)

Wyjątkowe „ciasto” powstało z pomocą grupy dzieci korzystających z zestawów LEGO DOTS. W ten sposób marka postanowiła celebrować kreatywność, wyobraźnię i „kolorowy świat młodych umysłów”.

Zobacz też: Louis Vuitton wypuszcza na rynek ekskluzywne "pudełko po pizzy"Louis Vuitton sprzedaje torbę do samolotu w kształcie… samolotuNajwiększy model LEGO jest odzwierciedleniem TitanicaSłynne dzieła polskich malarzy odtworzone z klocków LEGO

tekst: M.K.