Louis Vuitton sprzedaje torbę do samolotu w kształcie… samolotu

Louis Vuitton sprzedaje torbę do samolotu w kształcie… samolotu

Myśleliście, że tylko Gucci ma na swoim koncie niekonwencjonalne projekty? Okazuje się, że Louis Vuitton powoli depcze włoskiej marce po piętach – właśnie do butików LV trafiła torba do samolotu w kształcie… samolotu.

W styczniu br. marka Louis Vuitton zaprezentowała swoją jesienno-zimową kolekcję, która właśnie trafiła do butików brandu. Niektórzy już wówczas wyłapali iście nietypowe akcesoria, które modele i modelki zaprezentowali na wybiegu – jednym z nich jest torba do samolotu, w kształcie samolotu.

Torba została zaprojektowana przez Virgila Abloha, który pełni funkcję dyrektora kreatywnego męskiej linii Louis Vuitton. Krótko po tym, jak produkt trafił na półki sklepowe, w internecie zawrzało. Między innymi z uwagi na cenę – 39 tys. dolarów.

Niektórzy internauci słusznie zauważyli, że za taką kwotę czasem można kupić prawdziwy, mały samolot. Inni wprost przyznali, że torba jest zwyczajnie brzydka i raczej mało praktyczna. Mimo wszystko pojawiły się też i takie opinie, które zachwalały Abloha za oryginalne podejście do torby podróżnej.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Louis Vuitton wprowadza do sprzedaży luksusową przyłbicę
Gucci sprzedaje buty, które… nie istnieją. Kosztują zadziwiająco mało

J.S., LOUIS VUITTON

sznyt tygodnia

najnowsze