W sieci pojawił się zwiastun filmu „Barbie”

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Barbie"

Internet oszalał na punkcie zwiastuna nowego filmu Grety Gerwig. W rolach głównych zobaczymy Margot Robbie i Ryana Goslinga.

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Barbie", który już od pierwszych opublikowanych kadrów wywołuje ogromne emocje wśród miłośników kina. Nic w tym dziwnego - to będzie pierwszy film o słynnej lalce, który jest skierowany do dorosłych widzów. Ci już teraz, po zobaczeniu samego trailera, są zachwyceni produkcją - urzekły ich zabawne, kiczowate, ale nie tanie, dialogi, a także dbałość twórców o szczegóły i same kostiumy, które są identyczne jak ubrania popularnych lalek.

Nie tylko warstwa wizualna, ale także fabuła wydają się interesujące. Film będzie przedstawiał sytuację lalek nagle zostają przeniesione do "prawdziwego świata", w którym zdecydowanie trudno im się odnaleźć.

W rolę Kena wcieli się Ryan Gosling, który będzie mógł wykorzystać swój komediowy potencjał. Tytułową Barbie zagra Margot Robbie. W świecie lalek zobaczymy także aktorów znanych z hitu Netfliksa "Sex Education" takich jak Emma Mackey, Connor Swindells i Ncuti Gatwa. Oprócz tego w obsadzie znalazła się też Kate McKinnon, Will Ferrell, Simu Liu, America Ferrera i Dua Lipa.

Produkcję będzie można obejrzeć już 21 lipca tego roku.

sznyt tygodnia

najnowsze