Reklama

Sznyt to według nas cecha, która nadaje rzeczom niepowtarzalny charakter i sprawia, że serca biją nam mocniej.

Stworzyliśmy więc miejsce, w którym znajdziecie najświeższe informacje na temat popkultury, mody, technologii, motoryzacji i szeroko pojętego stylu życia.

W naszym magazynie starannie selekcjonujemy tematy i piszemy o tylko tym, o czym sami chcielibyśmy czytać. Lubimy ładne i szybkie samochody. Ekscytujemy się premierami filmowymi i doceniamy dobrą muzykę. Chcemy się otaczać stylowymi przedmiotami, próbować nowych potraw i z entuzjazmem planować kolejne podróże w ciekawe miejsca. Fascynuje nas świat, w którym kreatywność nie zna granic. Codziennie coś nas zachwyca i tym zachwytem chcemy się z wami dzielić na Sznycie.

Sznyt należy do Antygrupy, czyli koalicji wysokiej jakości serwisów contentowych takich jak Antyweb, NowyMarketing czy MamStartup. Każdego miesiąca nasze tytuły czyta ponad 2,5 mln czytelników. Współpracujemy z największymi markami, najważniejszymi domami mediowymi, najlepszymi agencjami reklamowymi i PR-owymi. Mamy na koncie setki zrealizowanych kampanii. Wierzymy, że reklamę w internecie da się robić mądrze, przynosząc czytelnikom dodatkową wartość. Nasze motto brzmi: „Nie dla miernych treści i słabej reklamy”.

SZNYT.PL

Serwis sznyt.pl powstał w lipcu 2017 roku. Miesięcznie odwiedza nas ponad 250 000 UU, generując ponad 500 000 odsłon* (*dane za marzec 2018). Naszymi czytelnikami są osoby mieszkające w dużych miastach, w wieku 25-45 lat (ponad 45%). Ponad 60% czytelników przegląda nasz serwis na urządzeniach mobilnych.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Wpis sponsorowany:
autorski wpis związany z tematyką naszego serwisu: Lifestyle, Moto, Podróże, Moda, Technologie czy Kultura. Za jakość tekstów odpowiada nasza redaktor prowadząca Agnieszka Kowalska.

Reklama display:
prowadzimy zarówno kampanie wizerunkowe, jak i te nastawione na sprzedaż. Mamy do wyboru duże formaty: screeningi, pop-upy, czy bannery.

Recenzje produktu lub usługi:
nasza redakcja może wykonać na zamówienie test produktu lub usługi, zachowując przy tym obiektywność w tekście.

Konkursy:
doskonałe narzędzie do promocji produktu lub usługi. W dwóch wpisach przedstawiamy promowany produkt oraz generujemy zaangażowanie czytelników

Formaty video:
idealne narzędzie do promocji i przygotowywania relacji z wydarzeń. Sprawdza się także podczas wywiadów z naszymi Partnerami.

TO NIE WSZYSTKO!

Bazując na doświadczeniu we współpracy z markami na serwisach AntyWeb, MamStartup czy NowyMarketing możemy przygotować wiele ciekawych i niestandardowych projektów. Możemy się pochwalić między innymi:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Tomasz Niewiński
[email protected]
+48 666 381 493

Agata Ruszkowska
[email protected]