Praca

Wydawca m.in. takich tytułów jak NowyMarketing oraz MamStartup szuka osoby na stanowisko Redaktora do swojego nowego serwisu SZNYT.

Jeśli:

- umiesz i lubisz pisać

- łatwo wyszukujesz gorące tematy i wiesz, co może zainteresować czytelników

- bardzo dobrze znasz angielski

- masz doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu stron na Facebooku, potrafisz tworzyć ciekawe treści do mediów społecznościowych

- interesujesz się trendami (m.in. modą, sportem, motoryzacją, architekturą, podróżowaniem, nowymi technologiami)

- jesteś samodzielny i nie boisz się podjąć inicjatywy

- efektywnie zarządzasz swoim czasem

- masz ciekawe doświadczenia związane z blogowaniem, copywritingiem lub pracą w wydawnictwie

 

Napisz do nas na adres [email protected], wpisując w temacie maila "Rekrutacja 06/2018"

 

Oferujemy:

- pracę przy nowym, ciekawym projekcie

- stałą, dobrą pensję

- możliwość rozwoju

- wsparcie doświadczonego zespołu

- miejsce pracy w naszym warszawskim biurze lub możliwość pracy zdalnej

Prosimy o dołączenie oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości."

 

SZNYT to miejsce, w którym znajdziecie najświeższe informacje na temat popkultury, mody, technologii, motoryzacji i szeroko pojętego stylu życia. W naszym magazynie starannie selekcjonujemy tematy i piszemy o tym, o czym sami chcielibyśmy czytać. W naszych tekstach, często puszczamy do was oko, bo uważamy, że nie należy traktować życia zbyt serio. Lubimy ładne i szybkie samochody. Ekscytujemy się premierami filmowymi i doceniamy dobrą muzykę. Chcemy się otaczać stylowymi przedmiotami, próbować nowych potraw i z entuzjazmem planować kolejne podróże w ciekawe miejsca. Fascynuje nas świat, w którym kreatywność nie zna granic.

Codziennie coś nas zachwyca i tym zachwytem chcemy się z wami dzielić na Sznycie.

Autentika od ponad 6 lat jest wydawcą takich tytułów jak SZNYT, NowyMarketing (najważniejszego tytułu online skierowanego do branży marketingowej/reklamowej) oraz MamStartup (jedynego w Polsce serwisu poświęconego wyłącznie scenie startupowej). Każdego miesiąca docieramy do blisko 500 tys. czytelników ze starannie wyselekcjonowanych grup docelowych.

Wspólnie z wydawcą serwisu Antyweb jesteśmy również członkami koalicji serwisów internetowych Antgrupa. Jako grupa medialna współpracujemy z największymi markami w Polsce, topowymi domami mediowymi oraz agencjami reklamowymi, pomagając naszym klientom docierać z wysokiej jakości przekazem reklamowym do blisko 2 500 000 internautów każdego miesiąca. Obecnie pracujemy nad stworzeniem kolejnych tytułów.