Nike prezentuje strój Sereny Williams z US Open. Komplet jest zdobiony diamentami

Nike prezentuje strój Sereny Williams z US Open. Komplet jest zdobiony diamentami

Supergwiazda tenisa startuje właśnie w swoim ostatnim US Open. W związku z tak wyjątkową okazją tenisistka wystąpi na korcie w serii strojów, od których nie będzie można oderwać wzroku.

Legenda tenisa wystąpi wkrótce w serii niezwykle ekskluzywnych strojów, które powstały we współpracy z marką Nike. Można śmiało powiedzieć, że Serena będzie błyszczeć w nich jak diament - jej sukienka jest inspirowana łyżwiarstwem figurowym i sukienkami łyżwiarek, które oczarowują elegancją i bogatymi ozdobami.

Jednym z elementów stroju będzie spódnica, która będzie się składała z sześciu warto - ta liczba jest symbolem sześciu zwycięstw Sereny podczas US Open. Do tego tenisistka będzie mogła założyć pasującą kurtkę i torbą na ramię. Każdy z elementów jest wysadzany kryształowymi aplikacjami nawiązującymi do błyszczącego nocnego nieba.

Do tego gwiazda sportu założy model butów NikeCourt Flare 2, na których znalazło się... 400 ręcznie osadzonych diamentów. Sneakersy zawierały również solidną złotą metkę na sznurowadła zaprojektowaną przez Serena Williams Jewelry.

Marka Nike już zapowiedziała, że będzie kontynuować współpracę z Sereną Wiliams nawet po jej przejściu na sportową emeryturę. Czy to oznacza, że fani mogą się spodziewać w przyszłości specjalnych kolekcji sygnowanych nazwiskiem gwiazdy? Przekonamy się niebawem.

tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze