Mistrzowska współpraca – Szymon Marciniak ambasadorem LANCERTO

Mistrzowska współpraca – Szymon Marciniak ambasadorem  LANCERTO

Szymon Marciniak, jeden z najlepszych sędziów piłkarskich na świecie, dołączył właśnie do drużyny ambasadorów LANCERTO. Umowa między polską marką odzieży premium a arbitrem została podpisana na 24 miesiące.

Szymon Marciniak od wielu lat prowadzi mecze piłkarskie na najwyższym poziomie. Szczególną sławę przyniosło mu sędziowanie najważniejszego meczu w piłkarskim kalendarzu – finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 między Argentyną a Francją. 

W trosce o swój profesjonalny wizerunek nie tylko na boisku, ale także poza nim, arbiter podjął się roli ambasadora LANCERTO.

Nie wszyscy wiedzą, że bycie sędzią piłkarskim to dużo więcej niż bieganie w stroju sportowym po boisku. To również częste spotkania biznesowe i oficjalne okazje, które wymagają bardziej oficjalnego stroju. Dlatego z wielką przyjemnością zgodziłem się zostać ambasadorem marki LANCERTO, której propozycje bardzo mi się podobają. Jestem pewien, że świetnie przygotują mnie na każde wyjście – mówi Szymon Marciniak.

W ramach dwuletniej umowy marka zadba o profesjonalny wizerunek sędziego podczas oficjalnych spotkań, a także będzie pełniła funkcję doradcy i partnera technicznego w zakresie doboru stylizacji, ubrań oraz dodatków na różnego rodzaju wydarzenia. 

Stosując terminologię piłkarską: jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc powitać Szymona Marciniaka w naszym składzie. To nie tylko popularny sędzia cieszący się dużym uznaniem i sympatią, ale także wyjątkowy profesjonalista – zarówno na boisku jak i poza nim. Wszystkie te cechy współgrają z naszymi wartościami, dlatego jesteśmy przekonani, że czeka nas bardzo owocna współpraca – mówi Michał Grochala, Brand Manager, LANCERTO.

Poza doradztwem i doborem strojów partnerstwo obejmuje realizację sesji zdjęciowych, kampanie online oraz działania w kanałach mediów społecznościowych LANCERTO i Szymona Marciniaka – na Facebooku, Instagramie i TikToku.

fot. Lancerto

Szymon Marciniak - międzynarodowy arbiter i sędzia klasy UEFA Elite. Jeden z najwybitniejszych współczesnych sędziów piłkarskich. Prowadził niezliczoną liczbę spotkań w najwyższych rozgrywkach ligowych oraz międzypaństwowych, a także w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. W 2022 roku został wybrany najlepszym sędzią na świecie przez Międzynarodową Federację Historyków i Statystyków Sportu. Sędziował podczas Mistrzostw Europy, dwóch mundiali oraz Superpucharu Europy UEFA 2018. Poprowadził jeden z najpiękniejszych i najbardziej dramatycznych meczów w historii piłki nożnej – słynny finał mundialu w 2022 roku między Argentyną a Francją. 

tekst: materiał prasowy

sznyt tygodnia

najnowsze