Levis x Crocs. Nowa kooperacja znanych marek

Levis x Crocs. Nowa kooperacja znanych marek

Levis i Crocs łaczą komfort z wysoką jakością w nowej wspólnej kapsułowej kolekcji obuwia. 

Prawdziwe ikony są zawsze aktualne i ponadczasowe. Od 1853 roku firma Levi Strauss & Co. niezmiennie angażuje się w tworzenie wysokiej jakości dżinsów i ponadczasowych projektów, które od pokoleń są synonimem wyrażania siebie. W tym roku marka Levi’s świętuje 150. rocznicę powstania dżinsów 501®, jednej z najtrwalszych ikon stylu na całym świecie. W ramach obchodów rocznicy Levi's nawiązał współpracę ze światową marką obuwia Crocs, znaną z charakterystycznych projektów i niewiarygodnie wygodnych butów. Te dwie ukochane przez wielu fanów mody marki połączyły siły, aby stworzyć obuwie komfortowe o wysokiej jakości designu w zupełnie nowej kolekcji kapsułowej Levi’s x Crocs.

fot. LEVI'S x CROCS

Dwie pierwsze propozycje z kolekcji to odświeżone podejście do chodaków All-Terrain Clog firmy Crocs. Każda para została wzbogacona o wierzch owinięty dżinsem, wykończony przeszyciami Sashiko – tradycyjną japońską techniką haftu. Podobnie jak w przypadku każdej pary dżinsów Levi’s, na prawym bucie znajduje się czerwona wszywka oraz guziki Levi’s na pasku na pięcie. Dodatkowo na wkładce znajduje się japońskie logo Two-Horse. Do każdej pary dołączone są także trzy wysokiej jakości metalowe zawieszki Jibbitz, wykonane na zamówienie na potrzeby tej współpracy. Dostępne w kolorach Navy i Bone, chodaki mają regulowane paski na pięcie i wytrzymałe podeszwy zewnętrzne z ulepszonym bieżnikiem zapewniającym lepszą przyczepność i wsparcie.

Kolejna propozycja z kolekcji kapsułowej Levi’s x Crocs obejmuje klasyczne chodaki z nadrukiem tie-dye, inspirowane japońską techniką farbowania Shibori. Do cech szczególnych buta należą zawiasy Levi’s z trzpieniem na guziki, czerwone podeszwy zewnętrzne i znaczek Two Horse-Pull na pięcie na wkładce. Podkreślając możliwość wyrażania siebie, Classic Clog wyposażone są w osiem niestandardowych zawieszek Levi's Jibbitz inspirowanych kontrkulturą lat 60. i archiwalnymi grafikami Levi's.

fot. LEVI'S x CROCS 
fot. LEVI'S x CROCS

Współpraca Levi’s x Crocs rozpoczęła się 19 września i kolekcję można kupić na całym świecie na Levi.com, w aplikacji Levi’s i w wybranych sklepach Levi’s. Na stronie www.crocs.pl można zapisywać się na listę oczekujących.

źródło: informacja prasowa

sznyt tygodnia

najnowsze