Swarovski Creators Lab świętuje 75. jubileusz marki PUMA

Swarovski Creators Lab świętuje 75. jubileusz marki PUMA

Swarovski Creators Lab, zajmujące się innowacjami, kreatywnością i poszerzaniem definicji mody premium, z dumą ogłasza współpracę z firmą sportową PUMA.

Od 2021 roku Swarovski Creators Lab opracowuje projekty z cenionymi markami z całego świata, tworząc limitowane kolekcje o unikatowym charakterze, rozświetlone kryształami Swarovskiego. Kolekcja z PUMA to już kolejne partnerstwo, które ukazuje się. Wcześniej Swarovski Creators Lab współpracowało z równie ekscytującymi markami w branży, w tym Golden Goose, Aquazzura i Dover Street Market.

fot. PUMA

KAMIEŃ MILOWY

Swarovski Creators Lab i PUMA połączyły siły, aby uczcić 75. rocznicę powstania kultowej marki sportowej. Współpraca ta jest zetknięciem się dwóch marek, które charakteryzuje bogate dziedzictwo, a także zaangażowanie w jakość, pomysłowość i innowacyjność.
Zacierając granice między odzieżą sportową a odzieżą uliczną, kolekcja wnosi charakterystyczny savoir-faire Swarovskiego i żywy blask do dwóch najpopularniejszych elementów PUMA: sneakersów Suede i bluzy z kapturem.

fot. PUMA

PUMA Suede charakteryzują się grubą, czarną podeszwą i cholewką w całości pokrytą rzędami zielonych kryształów Swarovskiego, których mistrzowskie szlify odbijają światło, dając blask przy każdym stawianym kroku. Model zwieńczony jest dodatkiem z logo 75. rocznicy PUMA na wkładce buta.

Wpadająca w oko bluza z kapturem PUMA ma luźny, oversize'owy krój, który emanuje streetwearowym luzem. Jej jednolita czarna tkanina stanowi idealne tło dla logo PUMA, które zostało ozdobione zielonymi kryształami Swarovskiego.

fot. PUMA
fot. PUMA

 

źródło: informacja prasowa

sznyt tygodnia

najnowsze