Louis Vuitton wprowadza do sprzedaży luksusową przyłbicę

Louis Vuitton wprowadza do sprzedaży luksusową przyłbicę

Luksusowy dom mody Louis Vuitton niedawno zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Cruise 2021. Jednym z dodatków, który głównie przykuł uwagę stylistów z całego świata jest… przyłbica z charakterystycznym monogramem LV.

W obecnych, pandemicznych czasach maseczki ochronne, a także przyłbice są już naszym stałym elementem stylizacji. I niewątpliwie jeszcze przez jakiś czas z nami zostaną. Nic więc dziwnego, że wiele popularnych marek wprowadziło do sprzedaży produkty do zasłaniania naszych ust i nosa.

Nie tylko popularne sieciówki zaczęły sprzedawać maseczki ochronne, ale również znane domy mody, które postanowiły zadbać o modny wygląd swoich klientów, nawet w czasach pandemii. Przykładem tego jest chociażby marka luksusowa Louis Vuitton.

W najnowszej kolekcji Cruise 2021 znalazła się bowiem przyłbica z charakterystycznym monogramem. Na tę chwilę nie wiadomo niestety, jaki będzie dokładny koszt produktu, bowiem do sprzedaży wejdzie on najszybciej na początku 2021 roku. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że maseczka sygnowana logo Fendi kosztowała 190 euro, to przyłbica Louis Vuitton z pewnością tańsza nie będzie.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Louis Vuitton prezentuje niezwykły film zapowiadający kolekcję na wiosnę/lato 2021
Dom mody Louis Vuitton stworzył ekskluzywny zestaw do ping-ponga

J.S., HIGHSNOBIETY

sznyt tygodnia

najnowsze