Ochrona na bogato, czyli designerskie maseczki na twarz

Ochrona na bogato, czyli designerskie maseczki na twarz

Od 16 kwietnia br. w Polsce obowiązywać będzie nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy szalika, chusty czy też maseczki ochronnej. Ten ostatni produkt to w dzisiejszych czasach – a dokładniej czasach koronawirusa – swego rodzaju must have, którego cena wzrosła o kilkanaście procent na przestrzeni zaledwie kilku tygodni.

Coraz więcej marek zaczęło dodawać do swojej oferty wspomniane maseczki ochronne. Niektórzy szyją je w szczytnym celu i przekazują szpitalom walczącym z koronawirusem, natomiast są też i takie brandy, które wprowadzają do sprzedaży maseczki dla swoich klientów, by i Ci mogli chronić się przed zarażeniem wirusem i już wkrótce – przestrzegać nowych przepisów rządu.

Warto tu przy okazji wspomnieć, że wiele marek, zwłaszcza tych streetwearowych, posiadało w swojej ofercie maseczki jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa – produkty te zrobiły się popularne tuż po tym, jak coraz głośniej zaczęto mówić o marnej jakości powietrza w niektórych metropoliach na całym świecie. Wówczas takie maseczki stanowiły ochronę przed smogiem.

Dzisiaj postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu designerskie maseczki od znanych marek i domów mody. Szeroki wybór tych produktów ma w swojej ofercie przede wszystkim brand Off White. Ceny? Kolejno – 215 zł, 285 zł i 275 zł.

Stylowe maseczki oferują także marki Fendi (190 euro!) , Marcelo Burlon (275 zł) oraz Versus Versace (185 zł).

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Dom mody Chanel zamyka produkcję we Francji, Włoszech i Szwajcarii – teraz będzie wytwarzać maseczki i odzież ochronną
Gucci udostępniło swoje social media Światowej Organizacji Zdrowia, by edukować na temat koronawirusa

J.G.