Samsung stawia na lekkość i mobilność. Projektor The Freestyle sprawdzi się w domu i w podróży

Samsung stawia na lekkość i mobilność. Projektor The Freestyle sprawdzi się w domu i w podróży

Ważący zaledwie 830 gramów, wyposażony w obrotową podstawę projektor Samsung The Freestyle umożliwia wyświetlanie wysokiej jakości obrazu do 100 cali na ścianie, suficie czy na stole – zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz.

The Freestyle to nowość wśród mobilnych urządzeń marki Samsung. Projektor, który może szybko i łatwo dostarczyć rozrywkę niemalże w każdym miejscu, wyróżnia się na tle konkurencji dzięki lekkiej konstrukcji i podstawie umożliwiającej rotację obrazu o 180 stopni.

Mocną stroną urządzenia jest automatyczna regulacja obrazu bez konieczności manualnej kalibracji. Wśród funkcji automatycznego dostosowania obrazu Samsung wyróżnia m.in. automatyczne poziomowanie, autokorektę efektu trapezu, a także automatyczne wyostrzenie, czyli dopasowanie obrazu do koloru i faktury podłoża. Dzięki temu The Freestyle poradzi sobie z wyświetlaniem obrazu nawet na powierzchni w kolorze innym niż biały.

Aby wyświetlić obraz, The Freestyle można podłączyć do urządzenia mobilnego lub konsoli za pomocą złącza micro HDMI. Można również skorzystać z funkcji Smart TV lub połączenia Bluetooth w wersji 5.2.

Marka zadbała także o stronę dźwiękową, wyposażając projektor o zaokrąglonej konstrukcji w głośnik 360 stopni. Dzięki temu dźwięk zyskuje realistyczne brzmienie, rozchodząc się wokół urządzenia. Z kolei możliwość podłączenia projektora do powerbanka za pomocą kabla USB bez konieczności dostępu do gniazdka elektrycznego idzie w parze z mobilnością urządzenia.

Zobacz też: Samsung wypuszcza na polski rynek telewizory do oglądania na własnym tarasieOto The Premiere – nowy projektor od Samsunga o ultrakrótkim rzucieSony wypuszcza ogromny projektor 4K, który wygląda jak stylowy mebel.

tekst: M.K., fot. samsung.com

sznyt tygodnia

najnowsze