Oto The Premiere – nowy projektor od Samsunga o ultrakrótkim rzucie

Oto The Premiere – nowy projektor od Samsunga o ultrakrótkim rzucie

Podczas wydarzenia Life Unstoppable Samsung zaprezentował The Premiere – projektor 4K o ultrakrótkim rzucie. Dzięki niemu kinowe wrażenia w domowym zaciszu mamy zagwarantowane.

Projektor The Premiere zadebiutuje w dwóch wariantach – LSP9T i LSP7T – o rozmiarach odpowiednio 130 i 120 cali. Oba laserowe urządzenia wyświetlają obraz w rozdzielczości 4K, który cechuje rewolucyjny kontrast. Tym samym widzowie będą mogli cieszyć się szczegółowym obrazem, nawet w ciemniejszych scenach. Jest to możliwe m.in. dzięki szczytowej jasności 2800 lumenów, która jest zgodna ze standardami ANSI (American National Standards Institute). The Premiere obsługuje również tryb filmmaker, który pozwala wyświetlić filmy zgodnie z wizją ich twórców.

Projektor daje też dostęp do platformy Smart TV i umożliwia korzystanie z popularnych aplikacji VOD. Zapewnia również funkcje łączności mobilnej, takie jak Dotknij i Wyświetl, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać lustrzaną kopię smartfona na „ekranie” projektora.

The Premiere charakteryzuje się kompaktową konstrukcją typu all-in-one i minimalistycznym wykończeniem, dzięki czemu dopasuje się do każdego wnętrza. Urządzenie cechuje ultrakrótki rzut, co pozwala umieścić je praktycznie bezpośrednio przy ścianie.

Projektor oferuje również potężny, wbudowany głośnik niskotonowy oraz technologię Acoustic Beam, dzięki którym zapewnia jedne z najlepszych wrażeń kinowych wśród urządzeń tego typu dostępnych na rynku i nie wymaga stosowania dodatkowego sprzętu, co ma znaczenie w przypadku małych powierzchni.

Na początku produkt będzie oferowany w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej oraz w Europie: w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niderlandach, Austrii i Szwajcarii, a także w krajach nordyckich.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Przenośny projektor N-Tech ma szansę zostać nowym superbohaterem rynku filmowego
Sony wypuszcza ogromny projektor 4K, który wygląda jak stylowy mebel

J.S., MAT. PRASOWE

sznyt tygodnia

najnowsze