Samsung wypuszcza na polski rynek telewizory do oglądania na własnym tarasie

Samsung wypuszcza na polski rynek telewizory do oglądania na własnym tarasie

W dobie pandemii znacznie bardziej zaczęliśmy doceniać przydomowe ogródki, balkony i tarasy - w niektórych przypadkach była to jedyna okazja, aby np. zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Wszystko jednak wskazuje na to, że w tym roku równie chętnie będziemy oblegać wymienione miejsca i organizować domówki pod chmurką. W miłym spędzaniu czasu na zewnątrz mają nam pomóc... telewizory. Samsung wypuścił właśnie na polski rynek interesującą linię sprzętów, które są przeznaczone właśnie do użytku poza domem. 

Nowy model The Terrace to pierwszy taki telewizor, który jest przeznaczony do oglądania na zewnętrz i oferuje znakomitą jakość obrazu, dźwięku oraz inteligentnych funkcji, które do tej pory mogliśmy spotkać tylko w drogich sprzętach dedykowanych do mieszkań i biur.

Co wpływa na świetne doznania podczas oglądania obrazu na The Terrace? Przede wszystkim jakość obrazu QLED 4K, która będzie występować w trzech rozmiarach: 55, 65 i 75 cali. Telewizor możemy zatem dopasować do naszych oczekiwań i wybrać wybrać taką wielkość, która będzie pasować do konkretnej ściany na zewnątrz budynku.

fot. Samsung

"Telewizor ogrodowy" posiada certyfikat IP55 dzięki czemu jest wytrzymały na warunki atmosferyczne (jest odporny na deszcz, kurz, wilgoć czy owady). Co ważne, został wyposażony w powłokę antyrefleksyjną, która zapobiega odbiciom światła, a także ma jasność o wartości 2000 nitów, co sprawia, że obraz możemy oglądać nie tylko po zmroku (jak w przypadku każdego kina plenerowego z projektorem), ale także w słoneczny dzień. Na wizualizacjach producenta widzimy, że sprzęt idealnie sprawdzi się na imprezach typu barbeque (np. do oglądania meczu), czy też do grania w gry z rodziną.

Na razie sprzęt pojawił się tylko na wybranych rynkach (w tym na polskim) i będzie go można kupić już w maju tego roku. Wówczas również poznamy jego cenę.

fot. Samsung
fot. Samsung