Jabra Elite 85h – słuchawki z technologią inteligentnego dźwięku, który dopasowuje się do otoczenia użytkownika

Jabra Elite 85h – słuchawki z technologią inteligentnego dźwięku, który dopasowuje się do otoczenia użytkownika

Podczas tegorocznych targów CES marka Jabra zaprezentowała nowe słuchawki Elite 85h z technologią SmartSound. Maksymalna żywotność baterii, specjalnie zaprojektowane 40 mm głośniki oraz zaawansowana, zapewniająca krystalicznie czysty dźwięk technologia 6-mikrofonowych połączeń to tylko niektóre funkcje, jakie posiada ten zestaw słuchawkowy.

Słuchawki Elite 85h zostały wyposażone w system aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz technologię Jabra HearThrough, która pozwala użytkownikom decydować o tym, w jakim stopniu słyszą świat zewnętrzny. Natomiast SmartSound zapewnia, że dźwięk automatycznie dostosowuje się do otoczenia. Nieważne więc czy jesteśmy w zatłoczonym miejscu – słuchawki Elite 85h radzą sobie z hałasem jak nigdy dotąd. Wystarczy wybrać jeden z trzech momentów – „Dojazdy”, „Publiczny” lub „Prywatny” – aby zagwarantować stałą jakość dźwięku. Użytkownicy mogą personalizować swoje połączenia i ustawienia muzyczne jeszcze lepiej za pomocą aplikacji Jabra Sound +, która zapamięta preferowane ustawienia i pozwoli w prosty sposób przełączyć tryb w przypadku podobnych sytuacji.

Co istotne, w tym modelu marki Jabra przy pełnym naładowaniu jesteśmy w stanie słuchać muzyki łącznie przez 36 godzin. Dzięki intuicyjnej kontroli Voice Assistant, która łączy się z Siri, Alexą oraz Asystentem Google’a, Elite 85h są najinteligentniejszymi słuchawkami ANC dostępnymi na rynku.

Słuchawki występują w czterech wariantach kolorystycznych – Black, Titanium Black, Gold Beige i Navy– i dostępne będą w sprzedaży od 13 czerwca w sieciach Media Expert, Media Markt oraz x-kom w cenie 1199 złotych.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Beats Powerbeats Pro – nowe w pełni bezprzewodowe słuchawki, które mają szansę zdetronizować AirPodsy Apple’a
Jabra Elite 65t vs Jabra Elite Sport – które w pełni bezprzewodowe słuchawki są dla Ciebie?
Studio3 Wireless – najbardziej zaawansowane słuchawki Beats by Dr. Dre

J.G., MAT. PRASOWE