Beats Powerbeats Pro – nowe w pełni bezprzewodowe słuchawki, które mają szansę zdetronizować AirPodsy Apple’a

Beats Powerbeats Pro – nowe w pełni bezprzewodowe słuchawki, które mają szansę zdetronizować AirPodsy Apple’a

Firma Beats zaprezentowała swoje nowe słuchawki – Powerbeats Pro. Tak jak AirPodsy Apple’a, zostały one wyposażone w układ H1, który łączy się z urządzeniami marki.

Ci, którzy nie są w pełni zadowoleni z drugiej generacji słuchawek bezprzewodowych Apple’a i szukają do nich alternatywy, powinni szczególnie zwrócić uwagę na nowe Powerbeatsy. Posiadają one kilka przewag nad  AirPodsami, a dodatkowo, podobnie jak one, również są wyposażone w układ H1, który łączy się z iPhonem, MacBookiem czy nawet zegarkiem Apple Watch.

Przede wszystkim słuchawki Powerbeats Pro oferują dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu, bo aż 9 godzin. Co więcej, etui w którym są sprzedawane, pełni rolę powerbanku – pełne jego naładowanie pozwala na słuchanie muzyki na Powerbeatsach przez 24 godziny. To rekordowa wartość.

Słuchawki marki Beats posiadają też przyciski do sterowania muzyką i poziomem głośności, natomiast gdy wyjmiemy Powerbeatsy z ucha, automatycznie się wyłączą. Producenci zapewniają też, że słuchawki nie wypadają z ucha podczas aktywności fizycznej i są wodoodporne. Podobno lepiej niż produkt marki Apple, izolują od dźwięków otoczenia, zapewniając lepszą jakość muzyki.

Jeśli zaś chodzi o wady, to z pewnością są to brak obsługi bezprzewodowego ładowania oraz złącze Lightning, a nie np. USB typu C. Powerbeats Pro kosztują  około 1130 zł i dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.  

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jabra Elite 65t vs Jabra Elite Sport – które w pełni bezprzewodowe słuchawki są dla Ciebie?

B&O Play prezentuje słuchawki Earset: ewolucja ikony designu

J.G.

sznyt tygodnia

najnowsze