Studio3 Wireless – najbardziej zaawansowane słuchawki Beats by Dr. Dre

Studio3 Wireless - najbardziej zaawansowane słuchawki Beats by Dr. Dre

Beats by Dr. Dre to słuchawki znane wszystkim tym, którzy cenią sobie rewelacyjną jakość dźwięku w każdych warunkach. Marka zapewnia, że jej najnowszy sprzęt Studio3 Wireless to najbardziej zaawansowany technologicznie produkt, jaki kiedykolwiek opatrzony został logo Beats. Jednocześnie fani marki wciąż mogą liczyć na ten sam smukły i elegancki design.

To co na pewno zostało ulepszone, to jeszcze dokładniejsza izolacja dźwięków z otoczenia i lepszy komfort noszenia. To jednak nie wszystko. Użytkownicy sprzętów Apple mogą z łatwością przełączać się za pomocą systemu Bluetooth między wszystkimi urządzeniami podpiętymi pod to samo konto iCloud. Umożliwia to bezproblemowe słuchanie muzyki, oglądanie teledysków czy seriali i przełączanie się w tryb rozmowy.

Panele umieszczone na słuchawka pozwalają na sterowanie głośnością, przerzucanie piosenek, odbieranie telefonu czy aktywowanie Siri bez konieczności ściągania sprzętu z uszu. Dzięki zastosowanie chipa Apple W1, bateria w Studio3 Wireless wytrzymuje 2 razy dłużej niż ta w poprzednim modelu. Możemy się zatem spodziewać 22 godzin nie przerwanej muzyki, a w sytuacji rozładowania baterii wystarczy 10 minut ładowania, by cieszyć się ulubionymi dźwiękami przez kolejne 3 godziny.

Słuchawki Studio3 Wireless Beats by Dr. Dre dostępne są ekskluzywnie na stronie Apple za 350$.

źródło: Beats by Dr. Dre

sznyt tygodnia

najnowsze