Słuchawki i kolczyki w jednym, czyli NOVA H1 Audio Earrings

Słuchawki i kolczyki w jednym, czyli NOVA H1 Audio Earrings

Marka NOVA Audio zaprezentowała niezwykłe słuchawki bezprzewodowe, które zostały wbudowane w parę kolczyków z prawdziwymi perłami słodkowodnymi.

Na rynku są już dostępne stylowe kolczyki MISHO, które oprócz pełnienia funkcji ozdobnej, dodatkowo zabezpieczają bezprzewodowe słuchawki przed wypadaniem z ucha. Jednak marka NOVA poszła o krok dalej.

NOVA H1 Audio Earrings działają jak zwykłe słuchawki – wystarczy sparować je przez Bluetooth z dowolnym urządzeniem z systemem iOS lub Android. Ich wyjątkową cechą jest to, że nie wymagają, aby wkładać je do uszu. To eleganckie, niewielkie smart słuchawki zakłada się jak biżuterię.

Eleganckie i dyskretne słuchawki douszne

Cały sekret kryje się w opatentowanej przez NOVA technologii Directional Sound. Nowoczesne rozwiązanie, schowane w białej perle i srebrnym lub złotym klipsie, przenosi dźwięk bezpośrednio do ucha, dzięki czemu nie wydostaje się on na zewnątrz w różnych kierunkach. Takie rozwiązanie nie zapewnia jednak tłumienia hałasu z zewnątrz. Choć dla niektórych może to być wada, z drugiej strony użytkownik nie „odcina się” i pozostaje w kontakcie z otoczeniem, jednocześnie dyskretnie słuchając muzyki czy audiobooka.

Słuchawki o wadze 7 gramów są sterowane za pomocą przycisków do odtwarzania muzyki, odbierania połączeń i przywoływania asystenta cyfrowego. NOVA Audio zapewnia do 18 godzin aktywnego użytkowania, a ładownie odbywa się przy użyciu eleganckiego etui.

NOVA H1 Audio Earrings zostały zaprojektowane tak, aby możliwe było ich noszenie zarówno na przekłutych, jak i nie przekłutych uszach – jako zwykłe kolczyki lub w formie nausznic.

Kolczyki-słuchawki są dostępne w sklepie internetowym NOVA, a także w salonach marki w Berlinie, Mediolanie, Paryżu i Londynie. Cena za wersję srebrną wynosi 595 euro, a za wersję złotą – 695 euro.

Zobacz też: Dyson wypuszcza nauszne słuchawki, które pełnią funkcję oczyszczacza powietrza

m.k., fot. nova-audio.com

sznyt tygodnia

najnowsze