Macie problem z wypadającymi z ucha słuchawkami? Te kolczyki Wam w tym pomogą

Macie problem z wypadającymi z ucha słuchawkami? Te kolczyki Wam w tym pomogą

Brytyjska marka MISHO zaprezentowała niedawno stylowe kolczyki, które oprócz tego, że pełnią funkcję ozdobną, dodatkowo zabezpieczają bezprzewodowe słuchawki przed wypadaniem z ucha.

Bezprzewodowe słuchawki znaleźć już można w ofercie praktycznie każdej marki – z uwagi na swój niewielki rozmiar są funkcjonalne, nie zajmują dużo miejsca i wyglądają estetycznie. Jednak mimo tych wszystkich zalet wydaje się, że mają one tyle samo wielbicieli, co przeciwników. Niektóre osoby bowiem kompletnie nie mogą sobie poradzić z tym, że bardzo często potrafią wypaść z ucha.

Jak się już nie pierwszy raz okazuje, potrzeba matką wynalazków – brytyjska marka MISHO wprowadziła bowiem do swojej oferty kolczyki, które zabezpieczają bezprzewodowe słuchawki przed wypadaniem z ucha.

Kolczyki występują w kilku wersjach i każde wyglądają niesamowicie stylowo i elegancko. Biżuterię można oczywiście nosić niekoniecznie w połączeniu z słuchawkami, zaś gdy się na to zdecydujemy – wówczas sprawiają one, że nasze słuchawki będą cały czas na swoim miejscu.

Wszystkie modele są wykonane z 22-karatowego złota. Ceny zaczynają się od 44 do 100 dolarów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Oto nowe bezprzewodowe słuchawki Apple – AirPods Pro
Dom mody Yves Saint Laurent stworzył kolekcję biżuterii z motywem genitaliów

J.S., MISHO