Dom mody Yves Saint Laurent stworzył kolekcję biżuterii z motywem genitaliów

Dom mody Yves Saint Laurent stworzył kolekcję biżuterii z motywem genitaliów

Kolczyki i naszyjnik stworzone przez luksusowy dom mody wyglądają bardzo realistycznie. Uwaga, tylko dla fanów odważnej mody!

Jeśli kochasz dziwaczną biżuterię i nie boisz się kontrowersyjnych motywów w modzie to najnowsza kolekcja Yves Saint Laurent może Cię zainteresować. Luksusowy dom mody wypuścił właśnie na rynek zestaw biżuterii, których głównym elementem jest motyw penisa. W skład kompletu wchodzą kolczyki z bardzo dokładnie wykonanym odwzorowaniem męskiego przyrodzenia, a także pasujący do nich naszyjnik.

Wiszące kolczyki nazwane "Penis Dangle" kosztują 215 funtów i wykonane są ze złotego mosiądzu. Dodatkowo mają wygrawerowany napis "Saint Laurent Paris". Do tego projektanci stworzyli pasujący naszyjnik "Penis Pendant", który ma regulowany łańcuszek i zawieszony na nim sporej wielkości wisior. Koszt naszyjnika to 520 funtów.

Jeśli choć przez chwilę przeszło Ci przez myśl, że chciałbyś wejść w posiadanie tej oryginalnej biżuterii, to musisz się po nią bezpośrednio wybrać do butiku Yves Saint Laurent. Akcesoria niestety nie będą dostępne w sprzedaży internetowej.

źródło: Designtaxi, Autor: A.R