Oto nowy gadżet ze świata Cyberpunk 2077 – dysk frisbee z podświetleniem LED

Oto nowy gadżet ze świata Cyberpunk 2077 – dysk frisbee z podświetleniem LED

Gra Cyberpunk 2077 doczekała się już wielu gadżetów – od kolekcji ubrań, figurek, kubków aż po retrofuturystyczny zegarek. Teraz CD Projekt wypuszcza zupełnie nowy, nietypowy produkt, który może trafić w gust niejednego fana gry ultimate. 

– NCPD donosi, że ostatnimi czasy w powietrzu pojawiły się nowe, bliżej niezidentyfikowane obiekty latające noszące oznakowanie Tyger Claws. Ich występowanie w znacznym nasileniu zaobserwowano w Japantown i okolicach. Świadkowie mówią o nadzwyczajnej szybkości i zabójczej gracji, którą wykazują się te obiekty – opisuje produkt producent gier komputerowych.

Tyger Claws to latający dysk zaprojektowany przez studio CD Projekt RED, który został stworzony wspólnie z marką miBee. Gadżet wyposażono w oświetlenie LED sterowane żyroskopowo, które daje pięć różnych kolorów i trybów świecenia, zmieniających się pod wpływem potrząsania.

Unoszący się dysk o średnicy 27 centymetrów może świecić w taki sposób, aby imitować sunięcie w powietrzu niczym statek UFO. Z kolei inny tryb oświetlenia daje efekt obracania się dysku, kiedy przedmiot jest w spoczynku.

Wodoodporny gadżet o wadze 200 gramów jest zasilany akumulatorem, który można ładować za pomocą złącza USB.

Frisbee zostało opatrzone grafiką nawiązującą do gangu Tyger Claws z gry Cyberpunk 2077. Ilustracja znacznie podnosi kolekcjonerską wartość produktu, którego cena w przedsprzedaży wynosi 320 zł.

Zobacz też: Oto BMW Motorrad Definition CE 04, czyli futurystyczny i elektryczny skuter rodem z Cyberpunka.

m.k., fot. pl.gear.cdprojektred.com