Najnowszy smartwatch Louis Vuitton z personalizowaną, kolorową tarczą i własnym systemem operacyjnym

Najnowszy smartwatch Louis Vuitton z personalizowaną, kolorową tarczą i własnym systemem operacyjnym

Tambour Horizon Light Up to smartwatch, który mieni się całą paletą barw RGB. Dzięki specjalnemu systemowi operacyjnemu stworzonemu na zamówienie Louis Vuitton, urządzenie daje wiele możliwości personalizacji tarczy i nowoczesne funkcje inspirujące do podróży.

Smartwatch ma 1,2-calową tarczę ze szkła szafirowego i wypukły profil koperty, które dają efekt „niekończącego się ekranu” otoczonego kolorowymi monogramami Louis Vuitton. Nazwa „Light Up” nawiązuje do funkcji zegarka, która rozświetla ekran, gdy przychodzi alert. 24 diody LED tworzą wówczas kolorową, „świecącą w ciemności” animację.

Tarczę smartwatcha można dowolnie personalizować – użytkownik ma do wyboru kilka motywów nawiązujących do ponadczasowych stylów projektowych marki. Na tarczy mogą pojawić się różnokolorowe motywy Louis Vuitton poruszające się w rytm tętna lub wizualizacje inspirujące do podróży. Dodatkowa tarcza z animacją tygrysa została zaprojektowana z okazji rozpoczynającego się właśnie nowego roku w kalendarzu chińskim.

 

Urządzenie działa w oparciu o system operacyjny specjalnie zaprojektowany na zamówienie Louis Vuitton. Marka zamieniała system Google Wear na własną wersję, która oferuje dostęp do intuicyjnego menu i czterech różnych trybów, w tym opcji „dostosowania się do nastroju”. Użytkownik może standardowo sterować powiadomieniami telefonu, połączeniami, muzyką czy aparatem, a oprócz tego znajdzie zakładkę „Mój dzień”, dającą dostęp do planu dnia, prognozy pogody czy pomiarów kroków i tętna.

Louis Vuitton zadbał o funkcje, które docenią osoby podróżujące. Zakładka „Moja podróż” daje bezpośredni dostęp do planów wyjazdu, kart pokładowych i rezerwacji hotelowych, a także kultowych przewodników miejskich zaprojektowanych przez markę.

Zobacz też: Louis Vuitton x Nike „Air Force 1”. Buty autorstwa Virgila Abloha trafią na charytatywną aukcjęLouis Vuitton wypuszcza pierwszą kolekcję ubrań na stokTAG Heuer Nintendo stworzyli smartwatch dla fanów gry Super Mario.

tekst: M.K., fot. us.louisvuitton.com

sznyt tygodnia

najnowsze