Louis Vuitton wypuszcza pierwszą kolekcję ubrań na stok

Louis Vuitton wypuszcza pierwszą kolekcję ubrań na stok

Znany dom mody stworzył swoją pierwszą narciarską kolekcję . Nowa linia odzieży i akcesoriów "LV Ski" idealnie oddaje charakter marki, ale także wpisuje się w najnowsze trendy. 

Kto by pomyślał, że to dopiero pierwsza kolekcja ubrań narciarskich od słynnego domu mody Louis Vuitton? Patrząc na zdjęcia z oficjalnej sesji zdjęciowej, w której występują Ida Heiner i Kristine Lindseth, można pomyśleć, że marka już zjadła zęby na projektowaniu luksusowych ubrań przeznaczonych na stok.

Kolekcja "LV Ski" składa się z kurtek puchowych, nylonowych legginsów, masek narciarskich, futrzanych rękawiczek i innych akcesoriów, które przydadzą się miłośnikom białego szaleństwa. Jest spójnie, w trendach i absolutnie w stylu marki.

fot. Louis Vuitton

Na uwagę zasługują kurtki-parki z paskami przypominającymi łańcuchy wspinaczkowe. Metaliczne wykończenie ramion nadaje natomiast futurystycznego akcentu. Równie ciekawie prezentują się ubrania ze wzorem górskiego pejzażu.

„Oddech świeżego powietrza. Idealne na zimowe stoki są modele ubrań, które prezentują nadrukowany alpejski krajobraz w pomarańczowych odcieniach, przypominającymi zachód słońca” — opisują przedstawiciele Louis Vuitton.

Jeśli mielibyśmy skusić się na jeden konkretny zakup z tej luksusowej kolekcji, to zdecydowanie wybralibyśmy gogle narciarskie ze zmultiplikowanym monogramem LV. Soczewki nie tylko przykuwają wzrok, ale także podobno świetnie chronią przed promieniowaniem UV, są potrójnie izolowane, nie zaparowują i nie zarysowują się.

fot. Louis Vuitton
fot. Louis Vuitton
fot. Louis Vuitton
fot. Louis Vuitton
fot. Louis Vuitton
fot. Louis Vuitton
tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze