Netflix & Chill – pierwsza kolekcja odzieży Netflix zaprojektowana z myślą o domowym wypoczynku

Netflix & Chill – pierwsza kolekcja odzieży Netflix zaprojektowana z myślą o domowym wypoczynku

Netflix celebruje chill out, prezentując nową lifestylową kolekcję odzieży i akcesoriów, która zapewni widzom wygodę podczas przytulnych filmowych seansów w domowym zaciszu.

– Nasza kolekcja koncentruje się na wygodzie, dając Ci różnorodność stylizacji na każdy dzień tygodnia. Dzięki odzieży wykonanej w 100% z bawełny, odważnym nadrukom i żywym kolorom kolekcja Netflix z pewnością zachwyci Cię wszędzie, gdzie zaprowadzi Cię Twój dzień – czytamy na oficjalnej stronie sklepu Netflix.

Kolekcja domowej odzieży Netflix obejmuje bawełniane dresy, koszulki, bluzy, a także czapki, skarpety i torby na zakupy, aby zapewnić stylowy komfort od stóp do głów.

Motywy w kolekcji jednoznacznie nawiązują do znanych z serwisu elementów. Na ubraniach znalazły się awatary podobne do tych, które użytkownicy mogą przypisać do swoich profili na platformie. Odzież i akcesoria zostały także ozdobione buźkami złożonymi z ikon interfejsu Netflix, czyli przycisku odtwarzania, przewijania do tyłu i do przodu. Kolekcja z logo „Netflix Originals” obfituje w czerwone, czarne i biały kolory – również korespondujące z interfejsem platformy streamingowej.

Zobacz też: LEGO x Target – limitowana kolekcja odzieży i artykułów gospodarstwa domowego przypominająca kultowe klockiKapsułowa kolekcja Pepsi x Dapper Dan stworzona do oglądania meczówThe Odder Side x Netflix – polska marka stworzyła kolekcję inspirowaną stylem księżnej Diany

tekst: M.K., fot. netflix.shop

sznyt tygodnia

najnowsze