LEGO x Target – limitowana kolekcja odzieży i artykułów gospodarstwa domowego przypominająca kultowe klocki

LEGO x Target – limitowana kolekcja odzieży i artykułów gospodarstwa domowego przypominająca kultowe klocki

LEGO podjęło współpracę z firmą Target, tworząc kolorową, limitowaną edycję odzieży i artykułów gospodarstwa domowego, która została zaprojektowana tak, aby pobudzać kreatywność i wprowadzać radość podczas nadchodzącej przerwy świątecznej. 

Zróżnicowany asortyment nowej kolekcji Lego x Target będzie składał się z prawie 300 pozycji, wśród których znajdzie się odzież damska, męska i dziecięca – m.in. bluzy, kurtki, piżamy, a także akcesoria takie jak torby czy czapki.

W pozostałych kategoriach produktów znajdą się kubki, pudełka na prezenty czy obroże i smycze dla zwierząt domowych. Wszystkie produkty będą nawiązywały do kultowych kloców LEGO poprzez kształty i żywe kolory.

Kolekcja nawiązuje do klocków nie tylko wizualnie. Elementy kolekcji odzieży będzie można dowolnie mieszać – tak, jak klocki – aby stworzyć kolorowe stylizacje. Produkty, które znajdą się w kolekcji, będą dostępne w rozmiarach od XXS do 4XL w przypadku odzieży damskiej i od S do 5XL w przypadku odzieży męskiej.

Kolekcja LEGO x Target będzie miała swoją premierę w USA tuż przed świąteczna przerwą w grudniu 2021 roku. Ceny produktów w zróżnicowanym asortymencie będą wahały się od 1,5 do 120 dolarów.

Zobacz też: Największy model LEGO jest odzwierciedleniem TitanicaSłynne dzieła polskich malarzy odtworzone z klocków LEGOLEGO wypuściło mikrobusa kempingowego Volkswagen T2 z mnóstwem detali w środku

tekst: M.K. fot. target.com

sznyt tygodnia

najnowsze