Kapsułowa kolekcja Pepsi x Dapper Dan stworzona do oglądania meczów

Kapsułowa kolekcja Pepsi x Dapper Dan stworzona do oglądania meczów

Łącząca wygodę z elegancją kapsułowa kolekcja Pepsi x Dapper Dan została stworzona, aby fani futbolu mogli w modnej, ale komfortowej odzieży kibicować swoim ulubionym drużynom przed telewizorami.

W kapsułowej kolekcji Pepsi x Dapper Dan Football Watching można znaleźć bluzy z kapturem, kapelusz typu bucket, kolekcjonerską puszkę Pepsi oraz ręcznie robiony leżak. Odzież jest inspirowana klasycznymi koszulkami piłkarskimi, jednak jest wykończona w charakterystycznym stylu Dappera Dana.

Legendarny nowojorski projektant, który ubierał takie gwiazdy jak Jay’a-Z, Beyonce, Mike'a Tysona, Aaliyah czy P. Diddy’iego, nadał kolekcji charakteru mody ulicznej, hip-hopowej, jednocześnie łączącej elegancję za sprawą mnogości detali i złotych ornamentów.

Pomysł na połączenie mody i sportu zrodził się ze względu na trwające we wrześniu rozgrywki NFL oraz New York Fashion Week. Odzież powstała z myślą o oglądaniu meczów futbolu z domu, ponieważ wielu fanów w dobie pandemii wybiera właśnie taki sposób śledzenia sportowych rozgrywek. Marka, we współpracy z projektantem, postanowiła tworzyć zestawy  domowej odzieży idealnej do kibicowania z kanapy, z puszką Pepsi w ręce.

Zobacz też: VISTULA RETRO MOVE – kolekcja kapsułowa dla aktywnych w oldskulowym styluTommy Hilfiger wraz z aktorką i aktywistką Indyą Moore projektuje kapsułową kolekcję

tekst: M.K.

sznyt tygodnia

najnowsze