Pierwszy na świecie talent show z udziałem awatarów

Pierwszy na świecie talent show z udziałem awatarów

„Alter Ego” to zupełnie nowy talent show, w którym zamiast ludzi wystąpią awatary. Dzięki nowoczesnej technologii uczestnicy będą mogli pokazać się tak, jak zawsze chcieli być widziani, aby spełniać swoje marzenia.

W nowym programie na kanale Fox uczestnicy stworzą swoje „wymarzone awatary” występujące na scenie. Uczestnicy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii kreują komputerowo postaci, które mogą tańczyć i śpiewać.

Jury będzie prowadziło dialog z „alter ego” uczestników i, na wzór popularnych talent show, będzie oceniało ich występy.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy połączyć fantastycznych will.i.ama, Alanis, Grimes, Nicka i Rocsi w szukaniu następnej wielkiej śpiewającej gwiazdy, dając niesamowitym wokalistom szansę na realizację ich marzeń i występy jak nigdy dotąd – powiedział Rob Wade, prezes stacji FOX.

Alter Ego ma zrewolucjonizować scenę talent show, dając większe możliwości pokazania się uzdolnionym osobom. Jak wyjaśnia jedna z uczestniczek – dotąd nie miała odwagi, by wystąpić na scenie, a nowy program dał jej szansę zaprezentowania swojego talentu i pokazał, że nie musi się bać.

W sieci pojawił się zwiastun programu, który swoją premierę będzie miał 22 października na kanale Fox.

Zobacz też: Mercedes-Benz zaprezentował futurystyczne auto inspirowane filmem ,,Avatar”, Nowa kolekcja Balenciagi zostanie zaprezentowana w grze komputerowej, Nowy magazyn Dazed Beauty mianował avatara na stanowisko dyrektora artystycznego

tekst: M.K.

sznyt tygodnia

najnowsze