Niesamowity projekt strojów argentyńskiej drużyny piłkarskiej, który stał się viralem

Niesamowity projekt strojów argentyńskiej drużyny piłkarskiej, który stał się viralem

Hiszpański grafik zaprezentował nietypowy projekt strojów piłkarskich dla reprezentacji Argentyny z okazji 200 lat niepodległości tego państwa. Choć pomysł raczej nie doczeka się realizacji, to już zdążył podbić serca internautów z całego świata.

Grafik Jaime Canasa, który w social mediach prowadzi konta o nazwie Soccept, udostępnił kilka dni temu projekt koszulek wyjazdowych dla argentyńskiej drużyny piłkarskiej. Stroje, które powstały z okazji 200 lat niepodległości Argentyny, mają na sobie zarysy map, a także kompas.

Stroje utrzymane są w ciepłych kolorach, zaś ewidentnie przeważa tutaj złota barwa. Na koszulkach widoczne są też emblematy głównych sponsorów drużyny piłkarskiej.

– Świętujemy ponad 200 lat niepodległości Argentyny. Złoto ubiera republikę, która odzyskuje swoje początki. Kompas kierował przeszłością, a teraz przyszłością drużyny narodowej – napisał grafik.

Projekt niestety jest tylko konceptem, który prawdopodobnie nigdy nie doczeka się realizacji. Lecz mimo to zdążył już podbić serca internautów z całego świata.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Puma pokazała nowe stroje AC Milan – są hołdem dla architektury Mediolanu
Manchester United będzie eko. Nie zgadniecie w jakich strojach zagrają piłkarze angielskiego klubu

J.S., SOCCEPT TWITTER

sznyt tygodnia

najnowsze