Są tu jacyś fani Jamesa Bonda? HBO Go udostępni wszystkie produkcje o agencie 007

Są tu jacyś fani Jamesa Bonda? HBO Go udostępni wszystkie produkcje o agencie 007

HBO Go przygotowało nie lada gratkę dla fanów Jamesa Bonda – już w grudniu na platformie pojawią się wszystkie filmy poświęcone najsłynniejszemu agentowi na świecie.

Data premiery najnowszego filmu o Bondzie „Nie czas umierać”, jak zresztą wielu innych tegorocznych produkcji, była wielokrotnie przekładana. Początkowo nowa część przygód o agencie 007 do kin miała wejść w kwietniu tego roku, później pojawiły się informacje, że jednak stanie się to w listopadzie, zaś ostatecznie data premiery została przesunięta na kwiecień przyszłego roku.

W oczekiwaniu na kolejny film o Bondzie, HBO Go przygotowało nie lada gratkę dla fanów słynnego agenta. Już w grudniu na platformie pojawią się wszystkie dotychczasowe produkcje na temat przygód Jamesa Bonda – począwszy od „Doktora No” z Seanem Connery w roli głównej. Bogatą kolekcję zakończy zaś ostatnia produkcja o agencie 007 – „Spectre”.

To niestety byłoby na tyle z dobrych wiadomości. Wspomniany wyżej Sean Connery, aktor, który w zasadzie wykreował postać Jamesa Bonda, zmarł w wieku 90 lat pod koniec października br.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Motocykl z nowego Jamesa Bonda już dostępny w sprzedaży
Swatch x 007 – powstała kolekcja zegarków inspirowanych filmami o Jamesie Bondzie

J.S., FACEBOOK JAMES BOND 007