Motocykl z nowego Jamesa Bonda już dostępny w sprzedaży

Motocykl z nowego Jamesa Bonda już dostępny w sprzedaży

Choć nowa produkcja o przygodach Jamesa Bonda „No Time To Die” ma trafić na ekrany kin dopiero w listopadzie tego roku, to już teraz można stać się posiadaczem motocyklu, którym agent 007 ściga złoczyńców – mowa tu o pojeździe Triumph Scrambler 1200, który trafi na rynek w 250 egzemplarzach.

Mimo że nie było nam jeszcze dane zobaczyć motocyklu w akcji w filmie „No Time To Die”, to przez ułamek sekundy mogliśmy zauważyć go w oficjalnym zwiastunie produkcji.

Teraz firma Triumph wypuściła do sprzedaży 250 egzemplarzy bondowskiego motocyklu. Opierający się na najbardziej zaawansowanych parametrach modelu Scrambler XE, bondowski pojazd został również wyposażony w innowacyjną technologię, parametry oraz osprzęt, jak również wysokiej jakości detale oraz wykończenie.

Każdy model maszyny posiada specjalne mocowanie kierownicy z wypalanym laserowo oznaczeniem numerycznym i stanowi element pakietu „Bond Handover”, który zawiera również numerowany certyfikat autentyczności podpisany przez prezesa marki Triumph Nicka Bloora, a także plecak klasy premium.

Co więcej, wygląd nowego motocykla Scrambler 1200 Bond Edition podkreśla kolorystyka Sapphire Black, powiększony emblemat Triumph na zbiorniku paliwa i ręcznie malowanym, złotym paskiem. Pojazd posiada także liczne bondowskie emblematy – m.in. na wydechu i skórzanym siedzisku.

Motocykl Scrambler 1200 Bond Edition posiada 8-zaworowy silnik o pojemności 1,2 l i mocy maksymalnej 90 KM.

Ceny zaczynają się od 97 300,00 złotych.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
James Bond i jego Astony Martiny – zobaczcie stylowy klip pokazujący historię ulubionych samochodów Agenta 007
Aston Martin DB5 Jamesa Bonda sprzedany za rekordową kwotę

J.G., TRIUMPH

sznyt tygodnia

najnowsze