Jest nowa data premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie

Jest nowa data premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie

Koronawirus pokrzyżował plany branży filmowej, opóźniając czy nawet też całkowicie odwołując premiery niektórych produkcji. Taki los spotkał m.in. nowy film o Jamesie Bondzie, który początkowo miał trafić na ekrany kin w kwietniu br.

Kilka dni temu na oficjalnym profilu filmu „Nie czas umierać” na Twitterze opublikowany został post, w którym poinformowano o nowej i – miejmy nadzieję – ostatecznej dacie premiery produkcji. Na ekrany brytyjskich kin kolejna część filmu o przygodach Bonda wejdzie 12 listopada br., zaś w Stanach Zjednoczonych pojawi się 20 listopada br.

Na razie nie wiadomo, kiedy premiera produkcji odbędzie się w Polsce.

„Nie czas umierać” ma podobno być ostatnią produkcją, w której zobaczymy Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda. W najnowszym filmie słynny agent 007 weźmie udział w misji, które będzie polegała na uratowaniu porwanego naukowca. Okaże się ona jednak trudniejsza i o wiele bardziej skomplikowana niż się spodziewano.

W produkcji oprócz Daniela Craiga zobaczymy też m.in. Christopha Waltza, Ralpha Fiennesa, Naomie Harris, a także Ramiego Maleka, Anę de Armas czy Lashanę Lynch. Reżyserem filmu jest Cary Fukunaga.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
James Bond i jego Astony Martiny – zobaczcie stylowy klip pokazujący historię ulubionych samochodów Agenta 007
Aston Martin DB5 Jamesa Bonda sprzedany za rekordową kwotę

J.G., JAMES BOND 007 FACEBOOK