PUMA x KidSuper Studios: Artystyczna kolekcja inspirowana światem piłki nożnej

PUMA x KidSuper Studios: Artystyczna kolekcja inspirowana światem piłki nożnej

PUMA oraz duet kreatywnych artystów z KidSuper Studios przedstawiają pierwszą wspólną kolekcję. Twórcy skupili się na piłkarskim dziedzictwie marki i sportowej karierze Colma Dillane’a, założyciela KidSuper, łącząc je z kreatywnym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami.

KidSuper Studios to pochodzący z Brooklynu kolektyw artystyczny założony przez projektanta Colma Dillane’a. W swoich pracach artyści KidSuper rzucają nowe, świeże spojrzenie na streetwear poprzez oryginalny styl, muzykę oraz sport. Ich współpraca z marką PUMA polega na połączeniu piłkarskiej energii z wyjątkowością i innowacyjnością świata sztuki.

Kolekcja wyróżnia się klasycznym krawiectwem, odważnymi nadrukami, żywymi kombinacjami kolorów i charakterystyczną estetyką KidSuper Studios. Kluczowe elementy ich wspólnej linii to dopasowana marynarka, spodnie, koszulki z grafiką, bluzy, akcesoria oraz buty.

Ręcznie rysowane szkice nawiązujące do piłki nożnej zostały użyte w graficznych nadrukach na całej powierzchni garnituru PUMA x KidSuper Tailored. Jednorzędowa marynarka posiada zapięcie na dwa guziki, naszyte kieszenie z przodu oraz górną kieszeń na lewej piersi. Spodnie zostały wyposażone w dwie przednie i jedną tylną kieszeń z lamówką, a także elastyczny pas ze szlufkami dla większego komfortu. Nie zabrakło również koszulki piłkarskiej, dostępnej w wersji z jaskrawymi lub czarnymi paskami.

 

Obuwie z kolekcji PUMA x Kidsuper Studios posiada surowy wygląd z „niewykończonymi” krawędziami, odsłoniętą pianką oraz zygzakowatymi przeszyciami i szwami. Barwne akcenty to połączenie nadruków, bazgrołów i haftowanych elementów w wielokolorowej palecie retro. Artyści KidSuper wzięli na warsztat takie modele jak: Style Rider, Nitefox, Cell Dome Sock, Oslo City oraz Wilo.

Kolekcja dostępna jest w oficjalnych sklepach PUMA, za pośrednictwem PUMA.com oraz w wybranych sklepach partnerskich.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
PUMA prezentuje kolekcję butów piłkarskich Chasing Adrenaline
Artystyczne bazgroły Mr.Doodle w najnowszej kolekcji marki PUMA

J.S., MAT. PRASOWE

sznyt tygodnia

najnowsze