PUMA prezentuje kolekcję butów piłkarskich Chasing Adrenaline

PUMA prezentuje kolekcję butów piłkarskich Chasing Adrenaline

Najnowsze korki ULTRA 1.1 i FUTURE 6.1. wprowadzają do świata piłki nożnej przełomowe innowacje i niesamowitą szybkość. Z kolei model FUTURE charakteryzuje się niezwykłą dynamiką i komfortem.

Po latach testów i informacji zwrotnych od najlepszych atakujących na świecie, takich jak Antoine Griezmann, Sergio Agüero i Nikita Parris, model ULTRA 1.1 został zaprojektowany tak, aby zapewnić najszybszy start do piłki. Połączenie dynamicznej sylwetki, w której wykorzystano zaawansowaną technologicznie, lekką cholewkę MATRYXEVO® w połączeniu z podeszwą z kolcem do biegania, tworzy model ULTRA 1.1 - doskonały but piłkarski, pozwalający osiągnąć nadzwyczajną szybkość.

fot. materiały prasowe PUMA

- Naszym celem nie było stworzenie możliwie najlżejszego buta, ale buta szybkobieżnego o optymalnej dla prędkości wadze. Jednocześnie zależało nam, aby cechy takie jak kontrola, trakcja i komfort nie zostały naruszone. Nie chodziło nam o pogoń za gramami, ale o pogoń za adrenaliną. Kiedy połączyliśmy komponenty, but miał wszystkie istotne cechy, które chcieliśmy osiągnąć: komfort, stabilność i trwałość, przy zachowaniu wyjątkowo niskiej wagi – dodał Peter Stappen, Lead Product Line Manager w PUMA.

fot. materiały prasowe PUMA

Natomiast inspiracją dla korków PUMA FUTURE 6.1 są najbardziej dynamiczni zawodnicy na świecie. Dzięki zastosowaniu elastycznego podparcia NETFIT w cholewce całkowicie wykonanej z dzianiny, korki FUTURE doskonale reagują na ruch stopy, poprawiając dopasowanie, stabilność, a także zwinność. W modelu FUTURE 6.1 zastosowano warstwę Gripcontrol Pro, koncentrującą się na strefach uderzenia bocznego i przyśrodkowego, jednocześnie zapewniając lepszą kontrolę nad piłką w trakcie wykonywania sprintu.

fot. materiały prasowe PUMA

Najnowsze korki PUMA ULTRA 1.1 są dostępne na stronie PUMA.com, w sklepach PUMA oraz u wybranych partnerów handlowych. Z kolei PUMA FUTURE 6.1 jest dostępny na stronie PUMA.com, a już 24 sierpnia trafi na półki sklepowe wybranych partnerów na całym świecie.

materiały prasowe