Powstanie ,,Mercedes wśród hulajnóg”, czyli e-hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2

Powstanie ,,Mercedes wśród hulajnóg”, czyli e-hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2

Podczas niedawnej globalnej konferencji Xiaomi zaprezentowało nowe modele hulajnóg. Jedną z nich jest pojazd Mi Electric Scooter Pro 2 stworzony we współpracy z zespołem F1 Mercedes-AMG Petronas.

Nowa e-hulajnoga Xiaomi wyposażony jest w silnik elektryczny o mocy 300 W i może przejechać na jednym ładowaniu do 45 km z maksymalną prędkością 25 km/h i pokonać wzniesienia o nachyleniu do 20 stopni.

Co więcej, hulajnoga posiada wbudowany ekran LCD, który podaje informacje, takie jak na przykład poziom naładowania akumulatora. Wyświetlacz może być również używany do sterowania różnymi trybami jazdy lub konfigurowania podwójnego układu hamulcowego.

Jeśli zaś chodzi o kwestie bezpieczeństwa, to pojazd Mi Electric Scooter Pro 2 stworzony we współpracy z Mercedes posiada szereg naprawdę ciekawych rozwiązań - przykładem tego jest na przykład reflektor o mocy 2 wat, który oświetla drogę do 10 metrów przed hulajnogą. Ponadto, użytkownik urządzenia może podłączyć je do swojego telefonu za pomocą systemu Bluetooth, aby otrzymywać powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa.

Nowa hulajnoga Xiaomi będzie kosztować 570 dolarów i pojawi się już wkrótce na stronie marki.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
E-Tron Scooter – nowa elektryczna hulajnoga i deskorolka w jednym marki Audi
Elektryczne hulajnogi – czy warto kupować i jak wybrać model idealny

J.G., XIAOMI

sznyt tygodnia

najnowsze