Eaton House Studio to luksusowy domek Barbie, który możesz wynająć – choć cena powala

Eaton House Studio to luksusowy domek Barbie, który możesz wynająć – choć cena powala

Jeżeli marzyły(li)ście kiedyś o noclegu w bajkowym, różowym domku Barbie, to teraz jest to możliwe. Wystarczy udać się do Tiptree, Essex w Anglii, bo tam bowiem znajduje się luksusowa posiadłość Eaton House Studio, która z pewnością podbiłaby serce najsłynniejszej lalki na świecie.

Eaton House Studio posiada 6 sypialni. Każdy pokój został urządzony w inny sposób, lecz wszystkie zasługują na miano niesamowicie ekstrawaganckich i zarazem niepowtarzalnych. Wszystko oczywiście z wykorzystaniem charakterystycznych dla Barbie motywów.

Obiekt, oprócz przytulnych i w pełni wyposażonych sypialni, zawiera też wiele atrakcji, takich jak m.in. pokój gier, kino czy też pomieszczenie z jacuzzi. W ramach wynajmu rezydencji, można do woli korzystać ze wszystkich udogodnień.

Obecna właścicielka rezydencji urządziła Eaton House Studio w taki sposób, by świetnie prezentował się na zdjęciach, czyli był tzw. „instagramowalny”. I niewątpliwie jej się to udało, bowiem obiekt przyciąga rzeszę celebrytów oraz influencerów z całego świata, którzy chętnie dokumentują w swoich social mediach pobyt w tym miejscu. Tutaj został też nakręcony teledysk do piosenki „Bounce Back” popowego zespołu Little Mix.

Niestety pobyt w Eaton House Studio nie jest najtańszy – noc tutaj kosztuje 2662 euro. Rezerwacji można dokonywać na tej stronie.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Airbnb oferuje nocleg w rezydencji, która wygląda jak domek dla lalki Barbie
Jesteś fanem estetyki lat 80.? To mieszkanie dostępne na Airbnb przeniesie cię w czasie

J.G., EATON HOUSE STUDIO