Airbnb oferuje nocleg w rezydencji, która wygląda jak domek dla lalki Barbie

Airbnb oferuje nocleg w rezydencji, która wygląda jak domek dla lalki Barbie

Nocleg w tej różowej do bólu rezydencji wynosi zaledwie 60 dolarów. W ramach pobytu Airbnb zaplanowało szereg atrakcji i prawdziwie niezapomniane wrażenia.

To nie pierwsza tego typu akcja platformy Airbnb. Kiedyś serwis oferował możliwość spędzenia nocy w LEGO HOUSE, w niezwykłym domu umieszczonym na Wielkim Murze Chińskim, a ostatnio – w zamku znanym z serialu „Downtown Abbey”. Teraz z kolei platforma oferuje nocleg w prawdziwej rezydencji Barbie.

Cukierkowa posiadłość ma trzy piętra, basen, garderobę, taras oraz kino domowe. Na ścianach poszczególnych pokoi znajduje się pełno zdjęć najsłynniejszej lalki z jej partnerem – Kenem, a na półkach wiele pamiątek z podróży Barbie w różne zakątki świata.

Oprócz noclegu, na gości czeka wiele atrakcji, takich jak nauka gotowania z cenioną szefową kuchni z Malibu Giną Clarke, metamorfoza ze znaną fryzjerką gwiazd Jen Atkin oraz wycieczka do Columbia Memorial Space Center z pilotką i inżynierką Jill Meyers.

Ponadto, część dochodów za nocleg w niezwykłej rezydencji Airbnb przekaże na konta wybranych organizacji charytatywnych biorących udział w projekcie The Barbie Dream Gap Project.

Rezerwacji można dokonywać na tej stronie – oferta dotyczy pobytu dla maksymalnie 4 osób w terminie 27-29 października br.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Airbnb funduje pobyt w niezwykłym namiocie, z którego będzie można podziwiać całkowite zaćmienie Słońca
Jesteś fanem estetyki lat 80.? To mieszkanie dostępne na Airbnb przeniesie cię w czasie

J.G., AIRBNB