Jesteś fanem estetyki lat 80.? To mieszkanie dostępne na Airbnb przeniesie cię w czasie

Jesteś fanem estetyki lat 80.? To mieszkanie dostępne na Airbnb przeniesie cię w czasie

Jeśli macie sentyment do estetyki tamtych lat, a także filmu "Powrót do przeszłości", to już możecie rezerwować dla siebie pobyt w tym domu

Pamiętacie, jak mniej więcej wyglądały Stany Zjednoczone w latach 80.? Dużo o estetyce tamtych czasów mówiła pierwsza część filmu "Powrót do przeszłości", który do dziś jest inspiracją dla wielu osób jeśli chodzi o modę, ale także design. Właśnie tak też wygląda jedno mieszkanie, dostępne na platformie Airbnb, które swoim stylem wręcz przenosi nas do tamtych czasów. Dosłownie wszystko przypomina tu o kolorycie lat 80 - począwszy od kolorów ścian, poprzez meble, aż wyszukane retro gadżety.

Dom w Dallas w Teksasie z pewnością sprawi, że zapomnicie o całym współczesnym świecie. Decydując się na pobyt tam, będzie na was czekać klasyczna konsola Nintendo z mnóstwem gier (w tym Super Mario 3, Robocop, Tetris i Batman,) a także maszyna Arcade Game, na którym zagracie w Wojownicze Żółwie Ninja.

Dla podkręcenia popkulturowego klimatu na ścianie znalazł się słynny hoverboard Marty'ego McFly'a i plakat Lamborghini Countach. W wnętrzu znajdziecie także klasyczny automat telefoniczny, o istnieniu którego pewnie nie wie dziś wielu młodych ludzi.

Jeśli już zarezerwowałeś pobyt w tym miejscu to ucieszysz się pewnie na wieść, że w górnej części ulicy, na której znajduje się to mieszkanie, jest też bufet śniadaniowy - utrzymany w tym samym, odjechanym klimacie. Mamy nadzieję, że teraz rozwialiśmy wszelkie wątpliwości fanów lat 80., którzy chcieliby chociaż na chwilę spełnić swoje marzenie o życiu w tamtym okresie.

źródło: Hiconsumption