Vans x National Geographic – kolekcja, która w każdym obudzi wewnętrznego odkrywcę

Vans x National Geographic – kolekcja, która w każdym obudzi wewnętrznego odkrywcę

National Geographic inspiruje już blisko 132 lata. Aby uczcić ten okres, Vans przedstawia kolekcję obuwia i odzieży Vans x National Geographic, której celem jest zachęcenie do twórczej ekspresji osobowości i obudzenia wewnętrznego odkrywcy w każdym z nas.

Bez względu na okoliczności, czy jest to odkrywanie wraku Titanica, wykopanie ruin Machu Picchu, czy poprowadzenie pierwszej amerykańskiej ekspedycji na szczyt Mt. Everest, National Geographic ma prawdziwą siłę przedstawiania historii tak, aby wprowadzić napotkane przygody w życie odbiorców na całym świecie. To poświęcenie eksploracji, które wywodzi się z nieustannej ciekawości do odkrywania, współgra zarówno z widownią National Geographic, jak i odbiorcami Vans, którzy nieustannie bronią indywidualności i przekraczają granice twórczości.

Biorąc pod uwagę fakt, jak ważna jest ochrona środowiska dla obu marek, materiały użyte w tej kolekcji zostały starannie przemyślane. Nawet cholewki w kultowych modelach obuwia Vans zostały wykonane z bawełny organicznej, a sznurowadła i opakowania z recyklingu PET.

W kolekcji prezentowane są unikalne zdjęcia i logo National Geographic na sześciu klasycznych modelach Vansa – Sk8-Hi Reissue 138, Old Skool, Authentic, Era, Classic Slip-On i UltraRange EXO. Równie rozpoznawalna jak biały znaczek Vans Sidestripe, żółta ramka National Geographic przywołuje na myśl przygodę i nieograniczone możliwości odkrywcze. Model Era wyróżnia się natomiast nadrukiem na całej powierzchni z kultowymi okładkami magazynu National Geographic z przeszłości.

Dzieci mogą również wyrazić swojego wewnętrznego odkrywcę nosząc model Xtreme Ranger ze wzorem z logo National Geographic lub Classic Slip-On z nadrukowanym przeglądem unikatowych zdjęć z National Geographic Photo Ark, które zostały starannie udokumentowanie przez fotografa Joela Sartore'a wspierającego ochronę środowiska poprzez uwiecznienie każdego gatunku dzikich zwierząt.

Kolekcja Vans x National Geographic jest dostępna od 1 czerwca 2020 r.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Breast Cancer Collection: Vans stworzył kolekcję honorującą świadomość raka piersi
Vans i Ralph Steadman wspólnie w walce o zagrożone gatunki

J.G., MAT. PRASOWE