Gwyneth Paltrow teraz sprzedaje świeczkę, która pachnie jak… jej orgazm

Gwyneth Paltrow teraz sprzedaje świeczkę, która pachnie jak… jej orgazm

Gwyneth Paltrow potrafi zaskakiwać. Nie tak dawno temu na swojej popularnej platformie internetowej Goop aktorka sprzedawała świeczkę o zapachu swojej waginy. Teraz znajdziemy tam podobny wyrób o dość osobliwej nazwie – „This Smells Like My Orgasm”.

Tak jak w przypadku wspomnianej świeczki o zapachu waginy internauci oskarżali aktorkę o tani chwyt marketingowy, tak i w tym przypadku chodzi najpewniej o zdobycie rozgłosu. I tak się stało, bowiem o produkcie już rozpisują się media na całym świecie, a internauci zastanawiają, czy wyrób faktycznie pachnie, jak orgazm aktorki…

No cóż, prawdopodobnie by sprzedać zwykłą świeczkę za 70 dolarów (300 złotych!) potrzeba było czegoś, co zaintryguje klientów. A nawet jeśli nie wszystkich, to z pewnością fanów Gwyneth Paltrow.

Jak możemy przeczytać na stronie, świeczka „This Smells Like My Orgasm” to połączenie takich elementów, jak m.in. cierpkie grejpfruty, jagody cassis, olejek nerola, herbata w proszku oraz róża damasceńska. Aktorka reklamuje wyrób jako „seksowny i zaskakujący”, a także „niezwykle uzależniający”.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem świeczki, to znajdziecie ją tutaj ;).

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Scents of Normality, czyli świeczki o zapachu normalności

J.G., GOOP