Dior i Vespa łączą siły i prezentują nowy, superstylowy skuter

Dior i Vespa łączą siły i prezentują nowy, superstylowy skuter

Marka kultowych skuterów połączyła siły z włoskim domem mody – w efekcie powstała wspólna kolekcja, w skład której wchodzą wystrzałowy jednoślad, a także seria luksusowych dodatków do kompletu.

Skutery marki Vespa już same w sobie uchodzą za niezwykle stylowe. Dodając do tego estetykę domu mody Dior, a także serię gadżetów, takich jak kask, otrzymujemy elegancki i wyrafinowany środek transportu rodem z kultowych „Rzymskich Wakacji”.

W ramach współpracy marek Vespa i Dior powstał całkowicie nowy, wyszukany skuter, który do sprzedaży wejdzie wiosną 2021 roku. Za projekt jednośladu, a także dodatków w postaci kasku, torby czy też walizki odpowiedzialna jest Maria Grazia Chiuri, czyli dyrektor kreatywna domu mody Dior.

Skuter Vespa 946 x Dior dostępny będzie w kremowym kolorze, z ciemnobrązowymi i złotymi elementami. Dodatki, które zostały zaprojektowane w ramach kolekcji, a także siedzenie pojazdu, zostały pokryte charakterystycznym dla Diora motywem, czyli „oblique”.

Skuter będzie dostępny we wszystkich butikach Diora na świecie oraz w wybranych sklepach Piaggio Group Motoplex. Natomiast gadżety z kolekcji będzie można kupić wyłącznie w sklepach włoskiego domu mody.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Ten zaskakujący projekt zakłada połączenie nowoczesnego skutera wodnego z… Vespą 50 z lat 60.
Oto Z-Scooter, czyli segway i skuter w jednym

J.G., VESPA