Instapump Fury Boost – marki Reebok i adidas stworzyły wspólny model sneakersów

Instapump Fury Boost – marki Reebok i adidas stworzyły wspólny model sneakersów

Projektanci marek – Reebok i adidas – połączyli odważny futuryzm butów Instapump z rewolucyjną technologią amortyzowania ruchów Boost. W ten sposób powstał Instapump Fury Boost – buty, który na nowo definiują pojęcie komfortu, odwagi i przełamywania schematów.

Pod koniec września br. media obiegła wiadomość o współpracy marek Reebok i adidas. Ujawniono, że oba brandy wspólnie stworzą nowy model sneakersów, który będzie połączeniem butów Instapump Fury oraz Boost.

Teraz w końcu świat dzienny ujrzały efekty współpracy obu marek.

Obuwie Instapump Fury już od wielu lat cieszą się uznaniem influencerów i ikon stylu. Teraz, wyposażone w technologię adidas Boost oferującą niezrównany komfort, wracają do gry i są znów gotowe wyjść poza utarte schematy.

Instapump Fury Boost będą dostępne w trzech wersjach: „Prototype”, „OG Meets OG” i „Black & White”. Pierwszy model prezentuje kolorystykę oryginalnej wersji projektanta Stevena Smitha. To połączenie klasycznej bieli, niebieskiego i pomarańczowego po raz pierwszy ujrzy światło dzienne w seryjnej produkcji.

 

„OG Meets OG” to z kolei ukłon w stronę oryginalnych wersji kolorystycznych modeli Instapump Fury i UltraBoost. To, co je odróżnia od typowych butów sportowych to porywająca, progresywna sylwetka oraz kultowe wersje kolorystyczne, które zapisały OG na kartach historii.

Natomiast monochromatyczna kolorystyka z metalicznym połyskiem GraphLite w modelu „Black & White” przyciąga spojrzenia odważnym, futurystycznym designem. Całości zaś dopełnia gumowa podeszwa zewnętrzna w ciepłych barwach.

Buty Instapump Fury Boost będą dostępne w drugiej części sezonu jesień/zima 2019.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Sneakersy stworzone we współpracy z lumpeksem. adidas wypuszcza prospołeczny model butów
Skąd się wziął i na czym polega fenomen sneakerów?

J.G., MAT. PRASOWE