Jabra przedstawia Elite 75t – bezprzewodowe słuchawki 4. generacji

Jabra przedstawia Elite 75t – bezprzewodowe słuchawki 4. generacji

Marka Jabra zaprezentowała prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne 4. generacji – Jabra Elite 75t. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby działać dłużej i gwarantować jeszcze lepsze dopasowanie. Bazując na tych samych parametrach dla połączeń i muzyki, które zastosowano w modelu Elite 65t, Elite 75t podnoszą poprzeczkę w zakresie żywotności baterii oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Nowe słuchawki marki Jabra Elite 75t zapewniają większy komfort dzięki optymalnemu kształtowi i rozmiarowi wkładek dousznych – zostały one dokładnie przetestowane pod kątem bezpiecznego dopasowania, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że bez względu na to w jaką aktywność będą zaangażowani, słuchawki pozostaną na swoim miejscu. Ponadto, niewielki rozmiar słuchawek sprawia, że cały czas prezentują się bardzo elegancko, a ergonomiczny kształt zapewnia wygodę, pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką i rozmowami przez dłuższy czas.

Nowy produkt Jabra z rodziny Elite zapewnia nawet do 28 godzin pracy, gdy korzystamy z etui z funkcją ładowarki oraz 7,5 godziny bez konieczności dodatkowego ładowania. Osoby zabiegane docenią więc możliwość szybkiego ładowania za pomocą USB-C. W późniejszym czasie marka ma w planach wprowadzenie na rynek opcji ładowania bezprzewodowego.

W przypadku tego modelu słuchawek, wykonywanie i odbieranie połączeń to wspaniałe doświadczenie dzięki 4-mikrofonowej technologii wzbogaconej o najnowsze algorytmy redukcji szumów i odgłosów wiatru. Ta funkcja daje gwarancję doskonale brzmiących rozmów nawet w zatłoczonym miejscu, takim jak ulica lub metro.

Co więcej, słuchawki Elite 75t za pomocą aplikacji Jabra Sound + łączą się z Alexą, Siri oraz Asystentem Google’a, umożliwiając przy tym wykonanie różnych czynności za pomocą poleceń głosowych – np. ustawienie spotkania, znalezienie wydarzenia w pobliżu lub odczytanie wiadomości. Ponadto, za pomocą aplikacji można także dostosować swoje profile muzyczne za pomocą korektora dźwięku, ustawić stopień słyszalności otoczenia, dostosować jakość połączeń oraz śledzić stan naładowania baterii.

Słuchawki Elite 75t będą dostępne w dwóch kolorach – Titanium Black i Gold Beige. Wersja czarna natomiast będzie dostępna wyłącznie w USA.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Jabra Elite 85h – słuchawki z technologią inteligentnego dźwięku, który dopasowuje się do otoczenia użytkownika
Jabra Elite 65t vs Jabra Elite Sport – które w pełni bezprzewodowe słuchawki są dla Ciebie?

J.G., MAT. PRASOWE

sznyt tygodnia

najnowsze