H&M x Stranger Things – przedstawiamy kolekcję inspirowaną kultowym serialem Netfliksa

H&M x Stranger Things – przedstawiamy kolekcję inspirowaną kultowym serialem Netfliksa

Marka H&M przygotowała dla fanów serialu „Stranger Things” nie lada gratkę – już 23 maja w sklepach brandu pojawi się kolekcja inspirowana kultowym serialem Netfliksa.

Serial „Stranger Things” podbił serca wielu osób swoją fabułą pełną tajemniczych i paranormalnych wydarzeń oraz charakterystycznym stylem, przywodzącym na myśl klimat lat 80.

Już 4 lipca br. na platformie Netflix pojawi się trzeci sezon kultowej produkcji i z tej okazji marka H&M przygotowała specjalną kolekcję ubrań inspirowanych serialem „Stranger Things”. Z racji tej, że akcja nowego sezonu toczyć ma się podczas wakacji, kolekcja brandu utrzymana jest w letnim klimacie, zaś zdjęcia promujące linię zostały wykonane nad basenem, który też stał się jedną z głównych lokalizacji nowego sezonu.

Co ciekawe, w kampanii promującej nową kolekcję możemy zobaczyć Dacre'a Montgomery'ego, który w „Stranger Things” gra Billy'ego Hargrove.

Wyjątkowa kolekcja H&M inspirowana serialem Netfliksa pojawi się w sklepach marki na całym świecie i online już 23 maja.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Nowy dokument Netflixa zabierze widzów za kulisy pokazu Chanel Couture i turnieju League Of Legends
Netflix zamierza stworzyć program o F1 i Robercie Kubicy

sznyt tygodnia

najnowsze