Nowy dokument Netflixa zabierze widzów za kulisy pokazu Chanel Couture i turnieju League Of Legends

Nowy dokument Netflixa zabierze widzów za kulisy pokazu Chanel Couture i turnieju League Of Legends

"7 Days Out" to nowy serial dokumentalny Netflixa, który zadebiutuje na platformie już 21 grudnia. Złożona z sześciu odcinków produkcja, odkryje przed widzami kulisy przygotowań do ważnych wydarzeń ze świata mody, wirtualnego sportu, czy wyścigów konnych.

Formuła serialu zakłada pokazanie ostatnich siedmiu dni, które prowadzą do kulminacyjnego momentu. W przypadku Chanel jest to pokaz haute couture na wiosnę/lato 2018. Twórca serii, Andrew Ross został zaproszony przez Karla Lagerfelda i jego zespół, by towarzyszyć projektantowi w przygotowaniach do epickiego show, którym zachwycił się cały świat mody. Podobno Lagerfeld nie narzucał niczego Rossowi i pozwolił mu na realizowanie jego autorskiej wizji filmu, umożliwiając mu swobodne poruszanie się po atelier i rozmawianie z każdą osobą pracującą przy produkcji pokazu. Pierwszy odcinek poświęcony Chanel dokumentuje również prace nad powstawaniem kolekcji, skupiając się na kunszcie i ręcznej pracy projektantów z zespołu Lagerfelda.

W serialu zobaczymy też, jak wyglądała praca w ciągu ostatnich siedmiu dni przed Wystawą Psów w Westminster, Derbami w Kentucky, startem misji NASA, ponownym otwarciem Eleven Madison Park i startem turnieju League of Legends.

Zobacz też:

Kalendarz Pirelli 2019 – Gigi Hadid i Leatitia Casta w filmowych kadrach Alberta Watsona

Lód spotyka ogień w pierwszym teaserze nowego sezonu “Gry o Tron”

źródło: Vogue/ autor: A.K