19-letni youtuber przemienił swoje Lamborghini Huracán w zwariowany pojazd przypominający gokarta

19-letni youtuber przemienił swoje Lamborghini Huracán w zwariowany pojazd przypominający gokarta

19-letni youtuber Alex Choi lubujący się w tuningowanych autach, postanowił tym razem nieco podrasować swoje Lamborghini Huracan z 2017 roku. Pięciomiesięczne prace przyniosły niezwykłe efekty – tak oto młody youtuber stał się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju samochodu i gokarta w jednym.

Patrząc na to podrasowane Lamborghini, na pierwszy rzut oka na myśl przychodzą auta rodem z filmu „Mad Max”, którymi to bohaterzy poruszali się po pustyni. To właśnie ta stworzona na zamówienie charakterystyczna rama rajdowa inspirowana gokartami nadaje samochodowi drapieżności.

Co więcej, bazując na najpopularniejszych projektach rajdowych aut, Choi zdecydował się na zintegrowanie ponad 43 różnych konfiguracji oświetlenia na szczycie pojazdu, z których większość mieści się w niestandardowych belkach świetlnych oraz reflektorach.

Oprócz wyraźnych zmian w sylwetce pojazdu, Lamborghini otrzymało też dodatkową dawkę mocy dzięki udziałowi w projekcie kalifornijskiej firmy Sheepey Race, która znana jest z podrasowywania silników. To właśnie ona odpowiadała za spełnianie wszystkich zachcianek youtubera, tworząc jedyne w swoim rodzaju auto.

A Wam jak się podoba ten projekt?

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

W Japonii spotkacie różowe Lamborghini Aventador z kwiatowymi motywami

Zakamuflowane Lamborghini Aventador SVJ z nowym rekordem prędkości na Nürburgring

Lamborghini Countach – Lambo, które zdefiniowało lata 80.

J.G., FOT. SHEEPEY BUILT