Wyglądaj stylowo pijąc whisky. Macallan wypuszcza limitowaną kolekcję męskich mokasynów

Wyglądaj stylowo pijąc whisky. Macallan wypuszcza limitowaną kolekcję męskich mokasynów

Najnowszy produkt w ofercie Macallana nie jest butelką whisky, lecz parą aksamitnych, męskich mokasynów. Ku zdumieniu koneserów złocistego trunku na całym świecie, marka postanowiła niedawno wprowadzić limitowaną kolekcję eleganckich butów, stworzonych we współpracy z projektantem Robem McAllanem.

Mokasyny nazywają się "King Of Speyside", a ich design został zainspirowany "The Macallan Rare Cask" - ekskluzywną kolekcją szkockiej, która składa się z 50 beczek, zawierających najbardziej unikalne whisky na świecie. Tak, jak wyjątkowa jest whisky ze wspomnianej kolekcji, tak każda para obuwia jest starannie wykonana we Włoszech, a na przedniej części zdobi ją złoty, ręcznie wyszywany symbol Macallana "Spiritual Home".

Macallan Rare Cask

Komentując przedsięwzięcie, ambasadorka marki Macallan National Brand, Raquel Raies powiedziała: "Macallan ma na celu wspieranie młodych przedsiębiorców, więc współpraca z Robem McAllanem była idealna, aby stworzyć coś wyjątkowego, specjalnego i dostępnego w ograniczonych ilościach, tak jak każda partia The Macallan Rare Cask. Tylko 100 par mokasynów Macallan jest dostępnych w sprzedaży, a każda z nich kosztuje 500 dolarów. Wpływy ze sprzedaży zostaną częściowo przekazane na rzecz The Folded Flag Foundation - organizacji wspierającej rodziny poległych żołnierzy".

Zobacz też:

Macallan wypuszcza specjalną edycję whisky razem z prestiżową agencją Magnum Photos

Nowa destylarnia Macallana to architektoniczna perełka

Własny ogród botaniczny i laboratorium – tak wygląda nowa destylarnia Hendricksa

źródło: Food&Wine/ autor: A.K

sznyt tygodnia

najnowsze