Smartfon dla fanów BMW. Oto limitowana edycja Samsung Galaxy S23

Smartfon dla fanów BMW. Oto limitowana edycja Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Special Edition to mocno limitowana seria smartfonów inspirowanych samochodem marki BMW, a konkretnie – modelem M3 E30.

Po współpracy z chińską marka Vivo i wypuszczeniem na rynek limitowanych smartfonów iGOO 9 Pro BMW M Motorsport Edition, producent samochodów połączył siły z Samsungiem. Krótko po premierze, flagowy smartfon z wyczekiwanej serii Samsung Galaxy S23 doczekał się limitowanej edycji.

Urządzenie pojawiło się w wersji 12 GB pamięci operacyjnej (RAM) i 512 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej i nie odbiega od podstawowej wersji Galaxy S23, jeśli chodzi o parametry techniczne. Szczegóły tkwią w wyjątkowych motywach nawiązujących do historii BMW i oddających hołd kultowemu pojazdowi.

Producent zadbał o szczegóły już na poziomie opakowania. Smartfon jest sprzedawany w pudełku, które imituje front pierwszego BMW z serii M. W środku znajduje się kilka kolekcjonerskich upominków – w tym breloczek z sześcioma różnymi emblematami BMW, które nawiązują do różnych epok z historii marki. Oprócz tego w zestawie znalazł się analogowy zegarek i uchwyt na okulary, które można zamontować na kratce nawiewu, stylowe etui z trójkolorowym paskiem, mini kompresor, plakat, a także fotoksiążka streszczająca historię BMW M.

YouTube.com/SK telecom

Po włączeniu, smartfon prezentuje specjalny powitalny filmik startowy w kolorystyce BMW. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji zainstalowaną aplikację lifestyle'ową BMW Vantage.

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M pojawi się w mocno limitowanej edycji. Producent, we współpracy z operatorem SK Telecom, wypuści jedynie 1000 sztuk smartfonów i tylko na rynku w Korei Południowej. Oficjalnie smartfon BMW zadebiutuje 17 lutego 2023 r. w cenie wynoszącej 1 727 000 wonów, czyli nieco ponad 6 tys. zł.

Zobacz też: Motocykl BMW M 1000 RR w wersji LEGO

m.k.

sznyt tygodnia

najnowsze