Zwiastun 5. części filmu „Indiana Jones”. Harrison Ford po raz ostatni w roli słynnego archeologa

Zwiastun 5. części filmu "Indiana Jones". Harrison Ford po raz ostatni w roli słynnego archeologa

Znany archeolog i poszukiwacz przygód powraca. Do sieci trafił nowy zwiastun ostatniej części przygodowej serii, czyli „Indiana Jones and the Dial of Destiny”.

Po ponad 40 latach od premiery „Poszukiwaczy zaginionej Arki” do kin trafi piąta odsłona z kultowej przygodowej serii.  „Indiana Jones i tarcza przeznaczenia” – bo tak brzmi oficjalny polski tytuł filmu – zadebiutuje w kinach 30 czerwca 2023 roku.

W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun filmu, który zapowiada sporą dawkę przygód, efektów specjalnych, a także… spotkanie z „odmłodzonym” Harrisonem Fordem. Twórcy zdradzili, że w filmie pojawi się retrospekcja przenosząca do wydarzeń z 1944 roku. Właśnie w tych scenach zobaczymy cyfrowo zmodyfikowany wizerunek Indiany Jonesa.

U boku głównego bohatera zobaczymy również Phoebe Waller-Bridge, Madsa Mikkelsena, Thomasa Kretschmanna, Shaunette Renee Wilson, a także Antonio Banderasa.

Zwiastun z polskimi napisami:

„Indiana Jones i tarcza przeznaczenia” to pierwszy w całej serii film, który nie będzie wyreżyserowany przez Stevena Spielberga. Tym razem za reżyserię odpowiada James Mangold („Przerwana lekcja muzyki”, „Le Mans ‘66”, „Spacer po linie”).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Indiana Jones (@indianajones)

Przypomnijmy, że pierwsza część pojawiła się w 1981 roku, druga – „Indiana Jones i Świątynia Zagłady” – w 1984 roku. Po „Indiana Jones i ostatnia krucjata” z 1989 roku fani musieli czekać aż 19 na czwartą część, czyli „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”.

Zobacz też: Jest nowy, zachwycający zwiastun filmu "Avatar: Istota Wody"

m.k.

sznyt tygodnia

najnowsze