Jest nowy, zachwycający zwiastun filmu „Avatar: Istota Wody”

Jest nowy, zachwycający zwiastun filmu "Avatar: Istota Wody"

Na kilka tygodni przed długo wyczekiwaną premierą drugiej części „Avatara” 20th Century Fox prezentuje nowy zwiastun filmu, który już stał się hitem w sieci. Wygląda na to, że koniec roku przyniesie wielkie widowisko kinowe.   

„Avatar” w reżyserii Jamesa Camerona to niewątpliwie jeden z najbardziej kasowych filmów w historii kina. Ponad dekadę temu produkcja zachwycała technologicznymi rozwiązaniami i – nową w 2009 roku – zaawansowaną techniką 3D. Film sci-fi zdobył wówczas kilkadziesiąt nagród, w tym Oscara za najlepsze efekty specjalne.

Po 13 latach do kin trafi kolejna część opowiadająca historię Jake'a Sully'ego, który przybył na Pandorę – planetę zamieszkiwaną przez rasę Na'vi. Akcja filmu dzieje się ponad 10 lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części i przedstawia dalsze losy Jake’a, Neytiri oraz ich rodziny, którzy muszą stawić czoła kolejnym niebezpieczeństwom.

„Avatar: Istota wody”, który łączy grę aktorską z efektami komputerowymi, również będzie wyświetlany w technice 3D. Jak podkreśla sam reżyser – granice ponownie zostały przesunięte, a widzowie mogą spodziewać się jeszcze większych wrażeń i bardziej zaawansowanych efektów specjalnych. Przedsmak tych doświadczeń serwuje finałowy zwiastun sequela.

Zwiastun z polskim dubbingiem:

Na wielkim ekranie ponownie zobaczymy Zoe Saldonę, Sama Worthingtona, Sigourney Weaver i Stephena Langa, a do obsady dołączy również Kate Winslet, Vin Diesel, Edie Falco, Cliff Curtis, David Thewlis czy Oona Chaplin.

Czy „Avatar: Istota Wody” przebije sukces pierwszej części? Przekonamy się już niebawem – film trafi do polskich kin 16 grudnia 2022 r.

m.k.

sznyt tygodnia

najnowsze