Piłkarzyki z klocków – gratka dla fanów LEGO i piłki nożnej

Piłkarzyki z klocków – gratka dla fanów LEGO i piłki nożnej

Nowy zestaw LEGO to aż 2339 elementów i 22 minifigurek, które umożliwią zbudowanie własnego stołu do gry w piłkarzyki.

Na platformie LEGO Ideas, która umożliwia internautom zgłaszanie własnych pomysłów na nowe produkty, pojawił się model zaprojektowany przez kreatywnego fana LEGO – Donáta Fehérváriego. Projekt zwyciężył w konkursie We Love Sports organizowany przez markę, w którym uczestnicy mieli wymyślić zestawy nawiązujące do różnych dyscyplin sportowych.

Z nowym zestawem LEGO można stworzyć własną pomniejszoną wersję tradycyjnego stołu do gry w piłkarzyki oraz dwie drużyny piłkarskie. Każdy zespół ma bramkarza, dwóch obrońców i dwóch napastników. To łącznie 22 minifigurki, które można personalizować, wybierając spośród 44 różnych fryzur. 

Ponadto można wypełnić trybuny 12 minifigurkami w strojach kibiców.

Tak jak każdy standardowy stół do piłkarzyków, zestaw LEGO został wyposażony w liczniki punktów w dwu kolorach. Elementy znajdują się za bramkami po obu stronach stołu.

Gotowy stół do piłkarzyków z klocków ma ponad 15 cm wysokości, 41 cm szerokości i 29 cm głębokości. Zestaw jest dostępny w sklepie internetowym LEGO w cenie 1199,99 zł.

Piłkarzyki dołączają do wyjątkowych zestawów LEGO Ideas takich jak słynny obraz Vincenta Van Gogha czy obrotowy globus z klocków.

m.k., fot. www.lego.com

sznyt tygodnia

najnowsze